Пицца в пицце или шутка навеяла

Vinnie's Pizzeria, расположенная в Бруклине, Нью-Йорк, делает доставку пиццы гораздо вкуснее. Здесь родилась на свет популярная сегодня Pizza Box Pizza, – упаковска из теста,  которая заменяет традиционную картонную коробку для доставки самой пиццы. Партнёры-основатели пиццерии Vinnie's рассказали, что идея “пиццы в пицце” пришла к ним в качестве шутки. Они заметили множество картонных коробок на улице и начали думать, как сократить количество отходов в своей пиццерии.

После того, как Pizza Box Pizza представили в Твиттере на прошлой неделе, потребители выстроились в очередь, чтобы попробовать креативное изобретение. Для тех посетителей, которые хотят забрать пиццу с собой, она вся заворачивается в фольгу.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.