Пей пиво солнечно! Новая кампания пива Sol от Heineken

Мексисканское пиво Sol можно назвать солнечным пивом – и по названию, и по настроению. Новое позиционирование бренда «Вкус солнца», который охватывает положительную энергию солнца и укрепляет наследие бренда как пиво, родившееся в Мексике, что отражает страсть и жизненность страны.

Солнце всегда было неотъемлемой частью наследия бренда с его основания в 1899 году, когда первоначальный мастер-пивовар, увидев лучи солнечного света, попашие в чан со свежесваренным пивом, назвал его «Эль-Сол», а затем просто «Сол». Новая кампания по-новому подчеривает давнюю связь бренда с солнцем, демонстрируя, как каждый может получить энергию солнечного света.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Gamefabrique Games

Чотири поради, як брендам вдало інтегруватись у відеоігри

Коли відеоігри стали тривимірними, а їхні бюджети перевалили за сотні тисяч доларів, бренди побачили в іграх майданчик для промо. Вдалося ...

Карантинний проєкт Макса Зідентопфа: «бездонна» яма, присвячена Кім Кардаш’ян

Яма, присвячена Кім Кардаш’ян, тягнеться на кілька метрів вглиб землі, а на поверхні вона скидається на маленький вулкан.

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.