П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

Аналітична фірма Ace Metrix регулярно оцінює ставлення публіки до нових рекламних роликів. За останні 10 років вона розглянула понад 1700 рекламних кампаній пивних брендів. І оскільки 7 серпня у багатьох куточках світу відзначали Міжнародний день пива (заснований у 2007 році у місті Санта-Крус, Каліфорнія), з цієї нагоди Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива (тобто споживачів, яким є 21 рік і які за останній місяць щонайменше один келих пива випили).

Bud Light, «Vendor» (2017)

Цей ролик від агенції Wieden + Kennedy обігрує нерозсудливе бажання одного любителя Bud Light завжди мати під рукою торговця пивом. От тільки це бажання незабаром вилазить йому боком, коли крики «Крижане пиво!» починають лунати повсюди: в офісі, на цвинтарі та у його спальні посеред ночі.

Tecate Light, «The Boldest Six Pack» (2019)

На другому місці серед найкумедніших пивних роликів десятиліття опинилося відео від мексиканської агенції Nomades. У ньому двоє дядьків з пивними животами смажать барбекю та намагаються привернути увагу вродливої дівчини. Тож, щоб замаскувати відсутність кубиків преса, вони намалювали їх собі вугіллям.

Michelob Ultra, «Jimmy Works Out» (2020)

Ролик, який дебютував цього року під час Супербоулу, позиціонує Michelob Ultra як напій для фітнесу. У ньому можна побачити телеведучого Джиммі Феллона та професійного реслера Джона Сіну (і ще ряд інших спортсменів) за спортивними вправами. От тільки за що б Феллон не брався, від гольфу до пляжного волейболу, все у нього виходить якось… недоладно.

Busch, «What Beer is That» (2019)

У цьому ролику креативна студія Deutsch пропонує лише за звуком банки, що відкривається, визначити більш освіжаючий напій. Звісно, перемога дістається тій банці, що каже «бушшш». Хтозна, що то за пиво…

Bud Light, «No Exception» (2018)

І завершує цей перелік найкумедніших пивних роликів десятиліття відео з «середньовічного» циклу Bud Light з лицарем-маскотом бренда. Тут пивний бренд кидає шпильку в бік «осіннього меду». Тобто, з поправкою на наш час, в бік хитромудрого крафтового пива, яке є повною антитезою бренда Bud Light.

Джерело

А нещодавно відомий ресторатор Дмитро Борисов та пивний сомельє Олег Романенко за підтримки компанії Carlsberg Ukraine пояснили українській аудиторії, що таке фудпейрінг.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine створили кампанію до Всесвітнього дня відповідального споживання пива

Аліна Паш, креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «не продавати, не наливати ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

«Мапа реновації»: у Києві створили онлайн-мапу із занедбаними пам’ятками архітектури й історії

У Києві створили онлайн-мапу із занедбаними будівлями «Мапа реновації». Зараз на мапі можна побачити розташування занедбаних пам’яток архітектури й історії лише Шевченківського району Києва. ...