Олександр Педан вручив сертифікат на 10 тисяч гривень на 10 років від NESCAFÉ

«Ми із чоловіком не відразу повірили, що головний приз дістався саме мені», – зізнається переможниця акції від NESCAFÉ «10 000 грн протягом 10 років» Галина Медяник з міста Суми. Молода жінка має родину – чоловіка та доньку. Акцію від відомого виробника кави в Україні проводили в межах мети компанії Nestlé, яка на всіх етапах своєї діяльності прагне покращувати якість життя та сприяти здоровому майбутньому. Промо тривало протягом двох місяців і нарешті визначили переможницю. Свій сертифікат на 10 тисяч гривень щомісяця Галина отримала від бренд команди та Олександра Педана.

Жінка поділилася, що зазвичай каву купує саме вона. Виграні кошти для початку планує витратити на відпочинок на морі, а загалом вони дуже доречні, оскільки Галина зараз не працює.

«Я купую каву багато років не для виграшу, а просто тому, що моя родина її любить. Я брала участь і в попередніх акціях, проте не вигравала. Коли мені подзвонили й сказали про перемогу, спочатку не повірила. Першою думкою було: «Невже це правда?» Ще кілька годин ходила домівкою й не знала, що робити. Потім зателефонувала чоловікові. Він теж не відразу повірив. Лише тепер, коли підписали договір, уже все усвідомила. Зазвичай каву готую я. Іноді чоловік, якщо прокидається раніше».

NESCAFÉ® Classic — бренд, на якому виросли вже щонайменше два покоління українців. За цей час у кави з’явилися палкі  прихильники. Саме тому NESCAFÉ уже третій рік традиційно проводить акцію з гарантованими призами. Та найголовніший приз — це договір на отримання 10 000 гривень протягом 10 років. За 10 років ця сума дасть у сукупності понад 1 мільйон гривень.

Цього року акція проходила під гаслом «Прокидайся безтурботно». Адже NESCAFÉ не тільки допомогає прокинутися зранку та отримати заряд енергії на весь день. Просто маючи звичку пити каву NESCAFÉ® Classic, українці отримали шанс виграти 10 000 грн щомісяця протягом 10 років. І у випадку виграшу щонайменше 10 наступних років і справді можливо прокидатися безтурботно, не поспішати.

Щоб отримати приз, необхідно було зареєструвати код з пачки NESCAFÉ® Classic на сайті або за допомогою смс-повідомлення й чекати завершення акції. Переможця визначали випадково комп’ютерним вибором. Цього року в акції від NESCAFÉ зареєструвалося до 170 000 користувачів. Акція тривала протягом двох місяців.

«Узагалі востаннє я щось вигравала років 10 тому. Не завжди віриться в перемогу, але намагаюся брати участь в акціях. А раптом пощастить?!» — коментує Галина Медяник.

Команда NESCAFÉ® Classic разом з українським шоуменом та ведучим Олександром Педаном вручили головний подарунок щасливій переможниці. І зараз у неї є шанс прокидатися безтурботно та здійснювати свої мрії і мрії сім’ї.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.