Оксана Тодорова презентувала книгу «Енергія креативу. Банк ідей для бізнес-комунікацій»

Президентка Асоціації корпоративних медіа України Оксана Тодорова презентувала нову книгу «Енергія креативу. Банк ідей для бізнес-комунікацій». Презентація відбулась на бізнес-форумі «Інновації в комунікаціях», який пройшов в київському готелі Radisson Blu 28 жовтня.

За словами авторки, у книжці  вона розглянула найпередовіші концепції, технології та кейси, навела коментарі колег — лідерів думок та розповіла про проекти переможців і учасників конкурсу «Найкраще корпоративне медіа України».

«Фокус уваги видання спрямований на те, як проходить творчий процес і які ідеї знайшли реалізацію в українських компаніях. Ключова думка — розробка ідеї — це покроковий процес, а не точкове осяяння, в якому одній людині муза на блюдечку доставила геніальну Ідею. Є певні цілі та бізнес-завдання, які необхідно вирішувати, існують різні технології розробки ідеї, гідні вивчення і застосування на практиці. Також у цій книзі ми зібрали приклади. Змінюйте, допрацьовуйте, інтегруйте і застосовуйте їх у своїй практиці. Ефективність проектів, сприйняття ідеї аудиторією залежать від глибини сенсів, від контексту, закладених цінностей, економічної ситуації та інших чинників. Прислухайтеся до трепету ідей, описаних у нашій книзі, і, можливо, вони стануть основою для вирішення ваших бізнес-завдань», – зазначила пані Тодорова.

Книжка буде цікава для широкого кола аудиторії: керівників компаній, менеджерів із комунікацій сучасного бізнесу, PR-, HR- та маркетинг-менеджерів, спеціалістів у галузі соціальних комунікацій, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів.

Рекомендації перших читачів

«Для мене обидва поняття — енергія і креатив — належать до категорії вибору. Це не константа і не даність, а сфера для щоденного пошуку і розвитку. Шукайте й розвивайтесь!»

Євген Веліканов, СЕО iPay.ua

«Поводьтеся з книгою креативно. Читайте послідовно або відкривайте на будь-якій сторінці, надихайтеся ідеями колег, підвищуйте енергію і працюйте. Креатив народжується під час дій!»

Ірина Кузнєцова, офіційна представниця в Україні Cannes Lions International Festival of Creativity

«Креатив багаторазово підсилює ефективність маркетингових комунікацій. Розповідайте історії про ваш бренд, зміцнюйте зв’язки, навчайте, і тоді ви будете магнітом для клієнтів та співробітників. Вивчайте підказки для таких рішень — вони у цій книзі».

Євген Ромат, голова Спілки рекламістів України, головний редактор журналу «Маркетинг і реклама»

«Креатив повинен мати мету. I це не медійне охоплення і не популярність, а формування толерантності, емпатії, відповідальності влади, бізнесу й суспільства, вирішення надзавдань. Важливі ціннісні орієнтири бізнесу, описані у розділі кейсів, заслуговують на увагу».

Марина Хонда, заступниця голови Київської міської державної адміністрації

«Креатив та інновації — базові компетенції успіху. Черпайте натхнення з кейсів цієї книги!»

Тетяна Павловська, директорка з розвитку, маркетолог PrintStore Group

«В основі креативу майбутнього лежать гуманність і турбота, екологічність та інновації. Вивчайте світовий і вітчизняний досвід і впроваджуйте кращі практики у своїх компаніях».

Джеспер Бо Хенріксен, генеральний менеджер готелю Radisson Blu Hotel, Kyiv

«Цінність цієї книги в тому, що на її основі студенти вузів зможуть вчитися на прикладах українських компаній».

Дмитро Олтаржевський, професор,  доктор наук соціальних комунікацій

Замовити книгу онлайн можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1KqtwX6NM67Jp8B5vW0Nn6F5yeTA6S77tPW6YfePQD_c/edit

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...