Президентка Асоціації корпоративних медіа України Оксана Тодорова презентувала нову книгу «Енергія креативу. Банк ідей для бізнес-комунікацій». Презентація відбулась на бізнес-форумі «Інновації в комунікаціях», який пройшов в київському готелі Radisson Blu 28 жовтня.

За словами авторки, у книжці  вона розглянула найпередовіші концепції, технології та кейси, навела коментарі колег — лідерів думок та розповіла про проекти переможців і учасників конкурсу «Найкраще корпоративне медіа України».

«Фокус уваги видання спрямований на те, як проходить творчий процес і які ідеї знайшли реалізацію в українських компаніях. Ключова думка — розробка ідеї — це покроковий процес, а не точкове осяяння, в якому одній людині муза на блюдечку доставила геніальну Ідею. Є певні цілі та бізнес-завдання, які необхідно вирішувати, існують різні технології розробки ідеї, гідні вивчення і застосування на практиці. Також у цій книзі ми зібрали приклади. Змінюйте, допрацьовуйте, інтегруйте і застосовуйте їх у своїй практиці. Ефективність проектів, сприйняття ідеї аудиторією залежать від глибини сенсів, від контексту, закладених цінностей, економічної ситуації та інших чинників. Прислухайтеся до трепету ідей, описаних у нашій книзі, і, можливо, вони стануть основою для вирішення ваших бізнес-завдань», – зазначила пані Тодорова.

Книжка буде цікава для широкого кола аудиторії: керівників компаній, менеджерів із комунікацій сучасного бізнесу, PR-, HR- та маркетинг-менеджерів, спеціалістів у галузі соціальних комунікацій, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів.

Рекомендації перших читачів

«Для мене обидва поняття — енергія і креатив — належать до категорії вибору. Це не константа і не даність, а сфера для щоденного пошуку і розвитку. Шукайте й розвивайтесь!»

Євген Веліканов, СЕО iPay.ua

«Поводьтеся з книгою креативно. Читайте послідовно або відкривайте на будь-якій сторінці, надихайтеся ідеями колег, підвищуйте енергію і працюйте. Креатив народжується під час дій!»

Ірина Кузнєцова, офіційна представниця в Україні Cannes Lions International Festival of Creativity

«Креатив багаторазово підсилює ефективність маркетингових комунікацій. Розповідайте історії про ваш бренд, зміцнюйте зв’язки, навчайте, і тоді ви будете магнітом для клієнтів та співробітників. Вивчайте підказки для таких рішень — вони у цій книзі».

Євген Ромат, голова Спілки рекламістів України, головний редактор журналу «Маркетинг і реклама»

«Креатив повинен мати мету. I це не медійне охоплення і не популярність, а формування толерантності, емпатії, відповідальності влади, бізнесу й суспільства, вирішення надзавдань. Важливі ціннісні орієнтири бізнесу, описані у розділі кейсів, заслуговують на увагу».

Марина Хонда, заступниця голови Київської міської державної адміністрації

«Креатив та інновації — базові компетенції успіху. Черпайте натхнення з кейсів цієї книги!»

Тетяна Павловська, директорка з розвитку, маркетолог PrintStore Group

«В основі креативу майбутнього лежать гуманність і турбота, екологічність та інновації. Вивчайте світовий і вітчизняний досвід і впроваджуйте кращі практики у своїх компаніях».

Джеспер Бо Хенріксен, генеральний менеджер готелю Radisson Blu Hotel, Kyiv

«Цінність цієї книги в тому, що на її основі студенти вузів зможуть вчитися на прикладах українських компаній».

Дмитро Олтаржевський, професор,  доктор наук соціальних комунікацій

Замовити книгу онлайн можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1KqtwX6NM67Jp8B5vW0Nn6F5yeTA6S77tPW6YfePQD_c/edit

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Маркетинг как бизнес-цикл: как действовать во время рецессии

Маркетинг как бизнес-цикл: как действовать во время рецессии

Вероника Лавска, Партнер Lavska Story PR Agency, об антикризисных коммуникациях: на что опереться во время надвигающегося кризиса и что кардинально ...

Новые потребители пост-карантинной экономики. Что нужно знать о поколении Z? (Инфографика)

Сегодня каждый третий человек на планете рожден после 2000 года. Именно они будут диктовать условия в ближайшую новую эпоху – ...

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.