Очаровательная супербабушка

86-летняя Бадди Винкл демонстрирует заражающую жизнерадостность, которая и привлекла руководство лос-анджелесской марки одежды Dimepiece: меньше суток назад в сети появились кадры из рекламной кампании бренда с эксцентричной старушкой в главной роли.

На стильных снимках, сделанных фотографом Никко Ла Мере, Винкл предстала перед зрителями в купальниках, сетчатых топах и солнцезащитных очках, скрывающих яркий макияж.

Интернет-слава Бадди началась с видео в приложении Vine, которое чуть больше года назад туда загрузила ее внучка. К всеобщему удивлению, ролик с Винкл всего за несколько недель разлетелся по всей сети.

Оглушительный успех видео-заметки подтолкнул юморную старушку завести странички в социальных сетях, где на данный момент у нее почти 700 тысяч подписчиков

 

Краду ваших парней с 1928,- гласит тэглайн в Instagram Винкл.


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.