Нове відео Burberry: танці під дощем та градом на негламурній лондонській вулиці

Якщо комусь доводилося бути в Лондоні і завернути вбік від причепурених туристичних маршрутів, той знає, що більшу частину столиці Великобританії становлять неприкрито сірі, негламурні вулиці, сповнені вуличних яток, кав’ярень, та шуму. Саме цю енергію великого міста і вдалося майстерно відтворити модному бренду Burberry. Його нове відео, створене Riff Raff Films та режисерами Megaforce, є сучасним переосмисленням відомої сцени з мюзиклу «Співаючи під дощем».

Розпочинається відео сценкою у магазинчику, що продає кебаб. Жінка забирає своє замовлення і вже збирається йти, коли продавець застерігає її, що надворі ось-ось ливоне дощ. Втім, ані її саму, ані її супутника це не зупиняє. Щойно вони виходять на вулицю, як починається дощ із дуже дивним градом. І в той час як навколо вирує сумнозвісна британська негода, вишукано вдягнена у Burberry компанія розпочинає танці під дощем та градом, стрибаючи з крижини на крижину.

За словами французького творчого колективу Megaforce: «Цей рік видався непростим для всіх нас, тож ми вирішили розвинути цю метафору і перетворили дощ на шматки криги. Ми також перенесли фокус з одного персонажа на групу друзів, тому що боротися з негараздами краще разом».

Дві сторони історії Burberry

Креативна команда Megaforce стверджує, що натхненням для відео стала історія бренда Burberry: «Томас Барбері, засновник бренда, створив новаторський водонепроникний одяг, який використовували полярні дослідники. Це подало нам ідею історії, де персонажі з легкістю долають стихію».

Танці під дощем та градом стали чудовим способом продемонструвати нову колекцію верхнього одягу Burberry, його функціональність та зручність в умовах великого міста.

Це відео також, вочевидь, посилається на репутаційні проблеми Burberry, яких бренд позбувся лише в останні кілька років. Впродовж минулого десятиліття цей бренд у Великобританії був улюбленим одягом буйних футбольних фанатів, любителів встрявати у бійку. До того ж його було не складно підробити, що «підмочувало» його елітність.

Вулиця, де відбуваються танці під дощем та градом – це ринок Petticoat Lane. Він відомий тим, що там можна купити підробку під будь-який елітний бренд. Втім, безтурботний настрій відео наводить на думку, що бренд Burberry, схоже, змирився і прийняв і цю частину своєї історії теж.

Ще однією частиною цієї рекламної кампаній стала співпраця з відомим футболістом Маркусом Рашфордом, який розпочав ініціативу в підтримку дітей з малозабезпечених родин.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Effie Awards Ukraine

Оголошення фіналістів Effie Awards Ukraine 2020

Премія Effie Awards Ukraine 2020 анонсує фіналістів – найбільш ефективні кампанії України в області маркетингових комунікацій. У фінал пройшло 139 ...

Eurobest

Eurobest оприлюднив шорт-листи в категоріях

Європейський фестиваль креативності Eurobest оприлюднив роботи, які увійшли в шорт-листи за визначеними категоріями. Українські роботи ввійшли в шорт-листи в двох ...

Бренд Opel презентує новий фірмовий стиль

Бренд Opel здобув новий вигляд. Філігранно накреслена фірмова емблема, новий шрифт і яскраво-жовтий колір демонструють інноваційний потенціал Бренду. Мета іміджевого ...

Depositphotos Music: міжнародний фотобанк запускає новий контент-розділ

Depositphotos – міжнародний фотобанк з бібліотекою із понад 180 мільйонів файлів – анонсував запуск нового розділу контенту. Тепер на платформі ...

Тест з каченятами та розмитий кліп: погляд ззовні та зсередини на життя з порушеннями зору

Французька оптика Droit de Regard й австралійська організація, що тренує собак-поводирів, з різних боків підходять до візуалізації порушень зору.

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) закликає закриватися маскою, а не в собі

Соціальна кампанія Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ), розроблена агенцією social impact комунікацій plusone, закликає задуматись про своє ...