Нове відео Burberry: танці під дощем та градом на негламурній лондонській вулиці

Якщо комусь доводилося бути в Лондоні і завернути вбік від причепурених туристичних маршрутів, той знає, що більшу частину столиці Великобританії становлять неприкрито сірі, негламурні вулиці, сповнені вуличних яток, кав’ярень, та шуму. Саме цю енергію великого міста і вдалося майстерно відтворити модному бренду Burberry. Його нове відео, створене Riff Raff Films та режисерами Megaforce, є сучасним переосмисленням відомої сцени з мюзиклу «Співаючи під дощем».

Розпочинається відео сценкою у магазинчику, що продає кебаб. Жінка забирає своє замовлення і вже збирається йти, коли продавець застерігає її, що надворі ось-ось ливоне дощ. Втім, ані її саму, ані її супутника це не зупиняє. Щойно вони виходять на вулицю, як починається дощ із дуже дивним градом. І в той час як навколо вирує сумнозвісна британська негода, вишукано вдягнена у Burberry компанія розпочинає танці під дощем та градом, стрибаючи з крижини на крижину.

За словами французького творчого колективу Megaforce: «Цей рік видався непростим для всіх нас, тож ми вирішили розвинути цю метафору і перетворили дощ на шматки криги. Ми також перенесли фокус з одного персонажа на групу друзів, тому що боротися з негараздами краще разом».

Дві сторони історії Burberry

Креативна команда Megaforce стверджує, що натхненням для відео стала історія бренда Burberry: «Томас Барбері, засновник бренда, створив новаторський водонепроникний одяг, який використовували полярні дослідники. Це подало нам ідею історії, де персонажі з легкістю долають стихію».

Танці під дощем та градом стали чудовим способом продемонструвати нову колекцію верхнього одягу Burberry, його функціональність та зручність в умовах великого міста.

Це відео також, вочевидь, посилається на репутаційні проблеми Burberry, яких бренд позбувся лише в останні кілька років. Впродовж минулого десятиліття цей бренд у Великобританії був улюбленим одягом буйних футбольних фанатів, любителів встрявати у бійку. До того ж його було не складно підробити, що «підмочувало» його елітність.

Вулиця, де відбуваються танці під дощем та градом – це ринок Petticoat Lane. Він відомий тим, що там можна купити підробку під будь-який елітний бренд. Втім, безтурботний настрій відео наводить на думку, що бренд Burberry, схоже, змирився і прийняв і цю частину своєї історії теж.

Ще однією частиною цієї рекламної кампаній стала співпраця з відомим футболістом Маркусом Рашфордом, який розпочав ініціативу в підтримку дітей з малозабезпечених родин.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...