Невидимый Scotch

Чтобы усилить эффект от свойства “невидимости” на поверхности ленты Scotch Magic Tape, гамбургское агентство Scotch придумало соответствующую коробку. Внешне, когда берешь коробку в руки, создается впечатление, что она пуста. Только по весу можно догдаться, что внутри все-таки что-то есть. “Невидимость” катушек клейкой ленты создает вложенная в упаковку зеркальная пластина, поверх которой и размещается Scotch.

За необычный дизайн коробки креаторы Kolle Rebbe взяли “серебро” на конкурсе CLIO Awards 2014 в номинации “Упаковка”.   Advertising Agency:Kolle Rebbe, Hamburg, GermanyExecutive Creative Director:Sascha HankeUnit Creative Director:Rolf LegerCreative Director:Alexander HessleinArt Director:Zillah BeeseCopywriter:Tim BozekProduction Manager:Martin LüheFinal Artwork:Mareike Dörries

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Ретро-ігри та бойові банщиці: кампанії, що стали доказом ефективності лоу-фай контенту

Існує кілька дієвих стратегій, які сприяють ефективності лоу-фай контенту. Стиль ретро та навмисно недоладно зроблена реклама входять до їх числа.

LIONS Live: шлях Libresse до правди та безстрашності

Шлях Libresse перетворив маленький бренд гігієнічних продуктів на лідера культурної думки і розбив табу навколо жіночого тіла.

LIONS Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.

LIONS Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.