Наружная реклама наглядно демонстрирует отношение общества к марихуане

Для этого в стеклянный короб-теплицу были помещены искусственные кусты конопли, а над конструкцией размещен цифровой экран. Людям, обратившим внимание на такую грядку, предлагается ответить на вопрос, стоит ли легализовывать марихуану, отправив sms, сообщение в Twitter или на сайт SBS. В зависимости от мнения общественности кусты будут на глазах сжиматься или разрастаться.

Проект стартовал 30 сентября. Конструкция будет размещаться попеременно в Сиднее и Мельбурне. Итоги необычного опроса общественного мнения подведут вечером 7 октября, непосредственно перед началом дискуссии. Интерес к теме также поддерживается с помощью стандартного outdoor-инвентаря и интернет-баннеров.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.