На Dronestagram собирают потрясающие фото и видео, сделанные дронами

 На сайте собраны фото и видео со всего мира, сделанные с высоты птичьего полета с помощью беспилотных летательных аппаратов. У проекта есть профили в Facebook, Twitter и Pinterest.

Все материалы разделены на рубрики (урбанистика, спорт, природа, аматорские, профессиональные, «сумасшедшие фото» и т.д.). Более того, на сайте собираются и фото, сделанные во время бейсджампа, прыжка с парашютом, с глайдера, крыш домов и прочими экстремальными способами.

1412702485568 170222 - На Dronestagram собирают потрясающие фото и видео, сделанные дронами

Владельцу дрона нужно зарегистрироваться на сайте, чтобы постить там свои фото и видео. Среди своих пользователей сообщество проводит конкурсы на самые лучшие работы. В качестве призов предлагают различные модели дронов, публикацию фото в National Geographic, камеру GoPro и другие вещи.

1412702486006 169286 - На Dronestagram собирают потрясающие фото и видео, сделанные дронами

Здесь приведены работы нескольких победителей конкурса, который проводился на сайте летом этого года:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Моніторинг засобів масової інформації та соцмереж — життєво важливий інструмент у будь-якій галузі бізнесу. Сьогодні складно собі уявити велику компанію ...

Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з  медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів. Сайт був розроблений з ...

Все пізнається в порівнянні: Suzuki запрошує австралійців на тест-драйв до конкурентів

Австралійське відділення компанії Suzuki пропонує потенційним покупцям з’їздити у машині Suzuki на тест-драйв до конкурентів.

Культура подарунків: з’явився новий сервіс Upfront для створення gift cards

В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.