Минуле та теперішнє: Вікторіанська Англія зустрічається з 2019-им

Повернутися назад на 125 років без машини часу та зазирнути в чудесні куточки Вікторіанської Англії – думаєте неможливо?

Креативний проект агентства NeoMam довів, що це ще й як реально. 7 англійських міст на статичних фотографіях поєдналися з давніми рідкісними зображеннями тих самих місцин.

Такий креативний симбіоз минулого та сучасності на фотографіях показав еволюцію Англії, декому нагадав, а декому – відкрив її минуле. Фінансова компанія On Stride, що безпосередньо є замовником цього дослідження пояснює загальну мету проекту так: «показати країну у новому світлі, надихнути та заохотити англійців побачити на власні очі локальні міста та місцини».

Ми бачимо, як у Брістолі незмінною лишається на горизонті церква святого Стефана, яку збудували ще в 1470-му. Але, разом з тим, не бачимо річки Фром, яка була такою корисною для торгівлі в 20-му столітті.

Ліверпуль сучасний та Вікторіанський майже не відрізняється взагалі, змінними на фото є авто та люди.

Щодо Лондону: час та події дали про себе знати. Міст через Темзу, що зветься Ватерлоо, в минулому, та зараз – дві зовсім різні споруди.

Манчестерська теперішня вулиця Вікторія наразі без бруківки та без статуї Олівера Кромвеля. Натомість, незмінним лишається Манчестерський собор в готичному стилі, збудований ще в 1421-му році.

Ньюкасл теперішній лише трішки змінився. Міст «Чорних воріт», округ «Нортумберленд», що став готелем збереглися та функціонують дотепер.

Місто Скарборо, як бачимо на фото, розширювалося та наповнювалося спорудами із відкриттям мінерального джерела в 17 столітті. Масштабна будівля, що збереглася дотепер, є готелем Crown Spа, який функціонує ще з 1847 року.

Серце Вортінга також змінилося. Після пожежі причал було перебудовано у модерністському стилі та розширено додатковим павільйоном, що наразі використовується як театр.

Спочатку були створені статичні композицій “тоді і тепер”, але агентство на цьому не зупинилося. Фотографії минулого та теперішнього часу спеціалісти Neomam перетворили на анімацію формату gif. Надавши порівнянню динаміки, цим самим, ще краще відобразили невпинний хід історії Англії.

Автор: Ілона Должко

Матеріали надані агентством Neomam екслюзивно для Reklamaster.com

 

 

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards. Огляд номінації «Соціальний проєкт року»

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...