Минуле та теперішнє: Вікторіанська Англія зустрічається з 2019-им

Повернутися назад на 125 років без машини часу та зазирнути в чудесні куточки Вікторіанської Англії – думаєте неможливо?

Креативний проект агентства NeoMam довів, що це ще й як реально. 7 англійських міст на статичних фотографіях поєдналися з давніми рідкісними зображеннями тих самих місцин.

Такий креативний симбіоз минулого та сучасності на фотографіях показав еволюцію Англії, декому нагадав, а декому – відкрив її минуле. Фінансова компанія On Stride, що безпосередньо є замовником цього дослідження пояснює загальну мету проекту так: «показати країну у новому світлі, надихнути та заохотити англійців побачити на власні очі локальні міста та місцини».

Ми бачимо, як у Брістолі незмінною лишається на горизонті церква святого Стефана, яку збудували ще в 1470-му. Але, разом з тим, не бачимо річки Фром, яка була такою корисною для торгівлі в 20-му столітті.

Ліверпуль сучасний та Вікторіанський майже не відрізняється взагалі, змінними на фото є авто та люди.

Щодо Лондону: час та події дали про себе знати. Міст через Темзу, що зветься Ватерлоо, в минулому, та зараз – дві зовсім різні споруди.

Манчестерська теперішня вулиця Вікторія наразі без бруківки та без статуї Олівера Кромвеля. Натомість, незмінним лишається Манчестерський собор в готичному стилі, збудований ще в 1421-му році.

Ньюкасл теперішній лише трішки змінився. Міст «Чорних воріт», округ «Нортумберленд», що став готелем збереглися та функціонують дотепер.

Місто Скарборо, як бачимо на фото, розширювалося та наповнювалося спорудами із відкриттям мінерального джерела в 17 столітті. Масштабна будівля, що збереглася дотепер, є готелем Crown Spа, який функціонує ще з 1847 року.

Серце Вортінга також змінилося. Після пожежі причал було перебудовано у модерністському стилі та розширено додатковим павільйоном, що наразі використовується як театр.

Спочатку були створені статичні композицій “тоді і тепер”, але агентство на цьому не зупинилося. Фотографії минулого та теперішнього часу спеціалісти Neomam перетворили на анімацію формату gif. Надавши порівнянню динаміки, цим самим, ще краще відобразили невпинний хід історії Англії.

Автор: Ілона Должко

Матеріали надані агентством Neomam екслюзивно для Reklamaster.com

 

 

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мешканці будинку для літніх людей відтворюють обкладинки альбомів поп-зірок

Те, що карантин може стати стимулом для натхнення, блискуче довели жителі будинку для літніх людей Sydmar Lodge Care Home в ...

Компанія Apple створила кумедний мініфільм про віддалену роботу

Apple створила сиквел до ролика «The Underdogs», який показує чимало моментів, добре знайомих всім, кому останнім часом доводилося працювати дистанційно.

Рейтинг медіа агентств України відповідно до медіа бюджетів

Всеукраїнська рекламна коаліція представляє Рейтинг медіа агентств України відповідно до медіа бюджетів (білінгів) за 2019 рік Мета рейтингу – показати ...

Як визначити шрифт та колір: дві ініціативи, покликані полегшити роботу креаторам

Платформа FontInLogo збирає інформацію про логотипи брендів, а мобільний додаток Pantone Connect дозволяє класифікувати будь-який колір.

BBDO Ukraine створило нову айдентику для Одеського міжнародного кінофестивалю

Коли у BBDO Ukraine розпочали співпрацю з кінофестивалем, головним завданням було — знайти візуальну форму, яка найкращим чином розповість про ...

45-метрові декорації та зйомка одним кадром: як Ajax Systems знімали новий продуктовий ролик

На жаль, Супермена немає, а Робокоп — вигадка. На щастя, маємо реального супергероя, який щодня протистоїть вогню, воді та злочинному ...