Лондонцы сыграли в «Монополию» с помощью цифровой наружки

 Цифровой экран Four Dials, размещённый на здании ТЦ Westfield Stratford, на время акции превратился в «Монополию», играть в которую можно было с помощью смартфона, встряхивая его, чтобы «бросить кости».

Участники могли выбрать фишку, загрузить на экран свою фотографию и начать необычную игру. Игроков ждали сюрпризы, в частности, в случае попадания на поле «отправляйтесь в тюрьму» человека брали под руки два бравых полисмена и уводили с места действия.

1410851475260 848066 - Лондонцы сыграли в «Монополию» с помощью цифровой наружки

«В My Monopoly игрок находится в центре событий. Для запуска мобильного приложения мы хотели подарить людям нечто уникальное, то, что подтолкнуло бы их сделать шаг в мир Monopoly», – сказал бренд-менеджер Monopoly Мартин Роу.

1410851475472 703225 - Лондонцы сыграли в «Монополию» с помощью цифровой наружки

Нестандартный проект реализован при участии компаний OMD UK, Talon, Grand Visual на рекламоносителе, принадлежащем оператору наружной рекламы Exterion Media.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Моніторинг засобів масової інформації та соцмереж — життєво важливий інструмент у будь-якій галузі бізнесу. Сьогодні складно собі уявити велику компанію ...

Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з  медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів. Сайт був розроблений з ...

Все пізнається в порівнянні: Suzuki запрошує австралійців на тест-драйв до конкурентів

Австралійське відділення компанії Suzuki пропонує потенційним покупцям з’їздити у машині Suzuki на тест-драйв до конкурентів.

Культура подарунків: з’явився новий сервіс Upfront для створення gift cards

В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.