Лондонцы сыграли в «Монополию» с помощью цифровой наружки

 Цифровой экран Four Dials, размещённый на здании ТЦ Westfield Stratford, на время акции превратился в «Монополию», играть в которую можно было с помощью смартфона, встряхивая его, чтобы «бросить кости».

Участники могли выбрать фишку, загрузить на экран свою фотографию и начать необычную игру. Игроков ждали сюрпризы, в частности, в случае попадания на поле «отправляйтесь в тюрьму» человека брали под руки два бравых полисмена и уводили с места действия.

«В My Monopoly игрок находится в центре событий. Для запуска мобильного приложения мы хотели подарить людям нечто уникальное, то, что подтолкнуло бы их сделать шаг в мир Monopoly», – сказал бренд-менеджер Monopoly Мартин Роу.

Нестандартный проект реализован при участии компаний OMD UK, Talon, Grand Visual на рекламоносителе, принадлежащем оператору наружной рекламы Exterion Media.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.