Лондон обновляет ooh-подрядчиков

 Основными претендентами на сегмент уличной мебели в британской столице являются мировые лидеры outdoor-рынка – компании Clear Channel и JCDecaux. Clear Channel владел договором на размещение уличной мебели в Лондоне с 2005 г. и обслуживал более 30 тыс. автобусных остановок, из них на 5 тыс. оператор имел право размещать рекламу. JCDecaux в настоящее время управляет рекламными возможностями на уличной мебели в ряде районов Лондона, а также в Манчестере и Глазго.

Стоимость пятилетнего контракта (с возможностью пролонгации на три года) составляет, по разным данным, от 200 до 500 млн фунтов стерлингов без учёта НДС. Площадки поделены на восемь лотов. Сокращение срока договора (с 10 до пяти лет) и разделение на лоты продиктовано пожеланиями управления по вопросам добросовестной конкуренции (Office of Fair Trading).

После проведения торгов на уличную мебель Transport for London намерена найти нового подрядчика на размещение рекламы в метрополитене и на бортах общественного транспорта (ранее этим занимался оператор Exterion Media).

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.