Лондон обновляет ooh-подрядчиков

 Основными претендентами на сегмент уличной мебели в британской столице являются мировые лидеры outdoor-рынка – компании Clear Channel и JCDecaux. Clear Channel владел договором на размещение уличной мебели в Лондоне с 2005 г. и обслуживал более 30 тыс. автобусных остановок, из них на 5 тыс. оператор имел право размещать рекламу. JCDecaux в настоящее время управляет рекламными возможностями на уличной мебели в ряде районов Лондона, а также в Манчестере и Глазго.

Стоимость пятилетнего контракта (с возможностью пролонгации на три года) составляет, по разным данным, от 200 до 500 млн фунтов стерлингов без учёта НДС. Площадки поделены на восемь лотов. Сокращение срока договора (с 10 до пяти лет) и разделение на лоты продиктовано пожеланиями управления по вопросам добросовестной конкуренции (Office of Fair Trading).

После проведения торгов на уличную мебель Transport for London намерена найти нового подрядчика на размещение рекламы в метрополитене и на бортах общественного транспорта (ранее этим занимался оператор Exterion Media).

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Ретро-ігри та бойові банщиці: кампанії, що стали доказом ефективності лоу-фай контенту

Існує кілька дієвих стратегій, які сприяють ефективності лоу-фай контенту. Стиль ретро та навмисно недоладно зроблена реклама входять до їх числа.

LIONS Live: шлях Libresse до правди та безстрашності

Шлях Libresse перетворив маленький бренд гігієнічних продуктів на лідера культурної думки і розбив табу навколо жіночого тіла.

LIONS Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.

LIONS Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.