Креативу в «наружке» быть! PRIME Group наградит самую оригинальную out of home работу на КМФР

Оператор наружной рекламы PRIME Group и Киевский международный фестиваль рекламы продолжают отмечать лучшие дизайнерские работы на украинском рынке наружной рекламы. На 20-м КМФР, который в этом году пройдет с 29 мая по 1 июня в Одессе, компания вручит специальную награду «За смелость» в категории out of home.

Премия учреждена PRIME Group в 2017 году. Ее задача — поощрять рекламное сообщество чаще «выходить за рамки» и вернуть наружной рекламе корону креативности.

Награда «За смелость» — бронзовая статуэтка в виде журавлиного крыла — призвана напоминать рекламистам, что в их деле не стоит соглашаться на «синицу в руках», замахнувшись на «журавля».

Катерина Храмова, управляющий партнер PRIME Group: «Наружная реклама — в первую очередь имиджевая реклама. Отсюда и приоритет креативности. Мы хотим выделить лучшие, с нашей точки зрения, решения и дать ориентир тем, чья задача создавать великие бренды. Надеюсь, в этом году нам будет особенно сложно выбрать такую работу. Коллеги, дерзайте!».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Ретро-ігри та бойові банщиці: кампанії, що стали доказом ефективності лоу-фай контенту

Існує кілька дієвих стратегій, які сприяють ефективності лоу-фай контенту. Стиль ретро та навмисно недоладно зроблена реклама входять до їх числа.

LIONS Live: шлях Libresse до правди та безстрашності

Шлях Libresse перетворив маленький бренд гігієнічних продуктів на лідера культурної думки і розбив табу навколо жіночого тіла.

LIONS Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.

LIONS Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.