Конструкция JCDecaux попала в Книгу рекордов Гиннеса

Носитель, установленный в международном аэропорту Король Халид (Саудовская Аравия), имеет размеры 250х12 м и общую площадь 3 тыс. кв. м. На его установку у компании ушло три месяца. Постер первого рекламодателя – компании LG Electronics – размещался на нём в течение семи дней.

Заметным преимуществом конструкции является её расположение: рекламу, размещённую на ней, видят 100% пассажиров, прибывающих в аэропорт из Эр-Рияда. «Наша компания очень гордится тем, что попала в Книгу рекордов Гиннесса по таком фантастическому поводу, – заявил президент LG Electronics в Саудовской Аравии Дюк Су Ан. – Брендинг международного аэропорта Король Халид – ключевой элемент мультимедийной кампании по продвижению смартфона LG G3, и данное размещение показывает, насколько серьёзно мы относимся к рынку Саудовской Аравии».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Моніторинг засобів масової інформації та соцмереж — життєво важливий інструмент у будь-якій галузі бізнесу. Сьогодні складно собі уявити велику компанію ...

Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з  медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів. Сайт був розроблений з ...

Все пізнається в порівнянні: Suzuki запрошує австралійців на тест-драйв до конкурентів

Австралійське відділення компанії Suzuki пропонує потенційним покупцям з’їздити у машині Suzuki на тест-драйв до конкурентів.

Культура подарунків: з’явився новий сервіс Upfront для створення gift cards

В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.