Клуб самоубийц на фанатском теле

В штате Техас для поклонников комиксов вселенной DC открыли тату салон, названый в честь суперзлодейки Harley Quinn,  в котором любой желающий может, бесплатно, сделать татуировку с логотипом фильма «Отряд самоубийц». 

На выбор клиенту предоставлены 11 вариантов эскизов, включая 10 эмблем, которые символизируют каждого злодея и один, который является символом всего отряда . Эта рекламная акция, которая приурочена к презентации фильма на кинофестивале SXSW Film Festival, будет длиться до 20 марта в Остине, но для обладателей татуировки она будет длиною в жизнь. По факту это самая длительная и дешевая реклама, которую люди сами захотят носить и показывать другим.

 

Единственное, что может негативно сказаться на отношении владельцев тату и склонить их к удалению рисунка – это мнение критиков, хотя на данный момент последние прогнозируют картине успех. 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.