Камінці, що котяться: одна з команд Формули Е ініціювала перегони марблів

З огляду на те, що Олімпійські ігри, та й взагалі майже всі інші спортивні змагання, на час карантину накрилися мідним тазом, фанати спорту зараз невтомно шукають альтернативи звичним публічним заходам, щоб знайти вихід своїй енергії та все ж позмагатися і повболівати. Дехто з гонщиків Формули-1 перейшов на віртуальні симулятори автоперегонів. Формула Е також скористалася цим рішенням, але команді Envision Virgin Racing цього видалося замало і вона ініціювала новий формат перегонів. Тобто перегони марблів. Так, вони дійсно викотили на мініатюрну трасу різнокольорові кульки!

Успіх, який чекав на перегони марблів, виявився несподіванкою для всіх. Для того, щоб організувати такі перегони, команда нещодавно скооперувалася з каналом Jelle’s Marble Runs на YouTube, який ганяє по трасі маленькі скляні кульки з 2006 року. І планує вона проводити такі альтернативні перегони, названі «Marbula E», протягом усього спортивного сезону.

Цей канал нещодавно пережив злет популярності, відколи його перегони скляних кульок, що проходять заплутані траси, знайшов вдячну аудиторію серед онлайн-публіки. У ході змагань купу кульок висипають на кручену доріжку і глядачам пропонується обрати собі марбл до вподоби та вболівати за нього в той час, як він котиться до фінішної прямої.

Гіпнотичне видовище

Перегони марблів – на диво захопливе видовище завдяки тому, що траса не тільки кручена, а й досить широка. Це дає кожному марблу непоганий шанс обігнати «суперників», і їх порядок на трасі постійно змінюється та перебудовується.

Тому, щоб шанувальникам електричного автоспорту було за кого вболівати, доки вони чекають на відновлення сезону Формули Е та повернення до нормальних перегонів, змагання кульок «Marbula E» відбуватимуться у ті самі дні, на які перегони було заплановано згідно з розкладом сезону. Кожен марбл представляє свою команду Формули Е, хоча інші команди й не є офіційними партнерами таких змагань.

У ці вихідні було опубліковане відео з перших таких перегонів.

«Паризька» траса швидко набрала сотні тисяч переглядів, в той час як фанати Формули Е (чи, може, фанати марблів?) захоплено дивилися, як скляні кульки змагаються між собою за першість. Перегони марблів виявилися напрочуд цікавим видовищем. Зокрема, ще й тому, що коментує такі перегони Джек Ніколлс (Jack Nicholls), всім звичний енергійний коментатор «справжніх» змагань Формули Е.

Щоправда відео значно коротше, ніж реальні чи навіть віртуальні перегони. Але драматичності цим камінцям, що котяться, не позичати. І жодних шкідливих викидів у процесі!

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.