Камінці, що котяться: одна з команд Формули Е ініціювала перегони марблів

З огляду на те, що Олімпійські ігри, та й взагалі майже всі інші спортивні змагання, на час карантину накрилися мідним тазом, фанати спорту зараз невтомно шукають альтернативи звичним публічним заходам, щоб знайти вихід своїй енергії та все ж позмагатися і повболівати. Дехто з гонщиків Формули-1 перейшов на віртуальні симулятори автоперегонів. Формула Е також скористалася цим рішенням, але команді Envision Virgin Racing цього видалося замало і вона ініціювала новий формат перегонів. Тобто перегони марблів. Так, вони дійсно викотили на мініатюрну трасу різнокольорові кульки!

Успіх, який чекав на перегони марблів, виявився несподіванкою для всіх. Для того, щоб організувати такі перегони, команда нещодавно скооперувалася з каналом Jelle’s Marble Runs на YouTube, який ганяє по трасі маленькі скляні кульки з 2006 року. І планує вона проводити такі альтернативні перегони, названі «Marbula E», протягом усього спортивного сезону.

Цей канал нещодавно пережив злет популярності, відколи його перегони скляних кульок, що проходять заплутані траси, знайшов вдячну аудиторію серед онлайн-публіки. У ході змагань купу кульок висипають на кручену доріжку і глядачам пропонується обрати собі марбл до вподоби та вболівати за нього в той час, як він котиться до фінішної прямої.

Гіпнотичне видовище

Перегони марблів – на диво захопливе видовище завдяки тому, що траса не тільки кручена, а й досить широка. Це дає кожному марблу непоганий шанс обігнати «суперників», і їх порядок на трасі постійно змінюється та перебудовується.

Тому, щоб шанувальникам електричного автоспорту було за кого вболівати, доки вони чекають на відновлення сезону Формули Е та повернення до нормальних перегонів, змагання кульок «Marbula E» відбуватимуться у ті самі дні, на які перегони було заплановано згідно з розкладом сезону. Кожен марбл представляє свою команду Формули Е, хоча інші команди й не є офіційними партнерами таких змагань.

У ці вихідні було опубліковане відео з перших таких перегонів.

«Паризька» траса швидко набрала сотні тисяч переглядів, в той час як фанати Формули Е (чи, може, фанати марблів?) захоплено дивилися, як скляні кульки змагаються між собою за першість. Перегони марблів виявилися напрочуд цікавим видовищем. Зокрема, ще й тому, що коментує такі перегони Джек Ніколлс (Jack Nicholls), всім звичний енергійний коментатор «справжніх» змагань Формули Е.

Щоправда відео значно коротше, ніж реальні чи навіть віртуальні перегони. Але драматичності цим камінцям, що котяться, не позичати. І жодних шкідливих викидів у процесі!

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...

Дерева теж можуть бути біженцями, як показує кампанія у захист лісів Амазонії

Одна з місцевих рослин – дерево ятоба – наразі шукає прихистку в посольствах інших країн, оскільки на батьківщині її життя опинилося під загрозою.

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.