Как снежный ком…

Мечту современных жителей мегаполисов, ценящих рекламу, которая гармонично вписывается в городскую среду, воплотили креативщики из канадского агентства Zulu Alpha Kilo, которые «слепили» из дебетовой платежной сети Interac и outdoor-конструкций настоящую зимнюю кампанию.

Гигантский снежок с торчащими из него бесчисленными счетами по кредитам расположился у ситиформата в Торонто на пересечении улиц Янг и Эглинтон и иллюстрировал слоган «Не создавай из долгов снежный ком». Другой «рекламоноситель» – снеговик – таял на глазах у прохожих и под рекламной конструкцией на углу Дандас-сквер и Янг от испепеляющих процентов по кредитам.

 

1418977483296 853970 - Как снежный ком...

 

Нестандартная коммуникация являлась частью кампании Interac «Будь в плюсе».

 

 

 

 
 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Моніторинг засобів масової інформації та соцмереж — життєво важливий інструмент у будь-якій галузі бізнесу. Сьогодні складно собі уявити велику компанію ...

Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з  медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів. Сайт був розроблений з ...

Все пізнається в порівнянні: Suzuki запрошує австралійців на тест-драйв до конкурентів

Австралійське відділення компанії Suzuki пропонує потенційним покупцям з’їздити у машині Suzuki на тест-драйв до конкурентів.

Культура подарунків: з’явився новий сервіс Upfront для створення gift cards

В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.