Как красота задевает сердце (ВИДЕО)

Компания Dove выпустила новую рекламу под слоганом «настоящая красота задевает самое сердце». В ней нескольким мужчинам показывают изображения разных женщин, среди которых есть родные и близкие зрителей. Участники эксперимента описывают их, одновременно у них замеряется пульс. Реклама на момент публикации новости собрала почти 1,2 млн просмотров.

В прошлом году Dove запустил ролики под хэштегом #выбирайкрасоту. В них компания поставила перед собой цель повысить самооценку женщин с помощью собственных методических рекомендаций.

На прошлой неделе сообщалось, что владеющий брендом Dove концерн Unilever благодаря новой маркетинговой стратегии, направленной на борьбу со стереотипным изображением женщин в рекламе, сумел вырасти на 30%.


Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2016/10/3/137347.phtml


Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2016/10/3/137347.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.