Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з  медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів. Сайт був розроблений з метою привітати фахівців, які пов’язані з пошуком, підбором, адаптацією і управлінням персоналом, із їх професійними святами.

Головна ідея креативної комунікації полягає в тому, що кожен HR-менеджер і рекрутер — справжній супергерой, адже на його плечах — підтримка бізнесу та людей, незалежно від погоди за вікном і глобальних подій, які вносять свої корективи в роботу та життя.

Тому команда Jooble створила лендинг із короткими медитативними роликами. Таким чином кожен HR- і рекрутинг-супергерой може в будь-який час на 10 хвилин відвідати це місце сили, не покидаючи свого робочого місця, аби відновити внутрішній баланс і отримати заряд енергії та натхнення.

На лендингу #HRsuperhero опубліковані три відеоролика:

  • ранкова мотиваційна медитація, із якою можна правильно почати день і налаштуватись на вирішення робочих завдань;
  • антистрес-медитація для випадків, коли навколо все «горить» і потрібно відволіктись і відновити внутрішній баланс;
  • вечірня медитація, яка допоможе «відпустити» думки про роботу, налаштуватися на вечір, відпочинок і спокійний сон.

Все медитації розроблені та озвучені спеціально для проекту #HRsuperhero від Jooble Сашею Годяєвою — українською майстринею сучасного мистецтва медитації.

 Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Сайт проєкту #HRsuperhero.


Читайте також: CEO Happy Monday Анна Мазур розповіла про «команди мрії» та «команди-катастрофи», про набуту незадоволеність своєю роботою, стан HR-культури в українських компаніях та багато чого іншого. Крім цього, Анна Мазур радить книги для професійного та особистісного розвитку, а також ділиться тезами своєї доповіді на онлайн-саміті Make it in Ukraine, який відбудеться 19 вересня.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...