Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з  медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів. Сайт був розроблений з метою привітати фахівців, які пов’язані з пошуком, підбором, адаптацією і управлінням персоналом, із їх професійними святами.

Головна ідея креативної комунікації полягає в тому, що кожен HR-менеджер і рекрутер — справжній супергерой, адже на його плечах — підтримка бізнесу та людей, незалежно від погоди за вікном і глобальних подій, які вносять свої корективи в роботу та життя.

Тому команда Jooble створила лендинг із короткими медитативними роликами. Таким чином кожен HR- і рекрутинг-супергерой може в будь-який час на 10 хвилин відвідати це місце сили, не покидаючи свого робочого місця, аби відновити внутрішній баланс і отримати заряд енергії та натхнення.

На лендингу #HRsuperhero опубліковані три відеоролика:

  • ранкова мотиваційна медитація, із якою можна правильно почати день і налаштуватись на вирішення робочих завдань;
  • антистрес-медитація для випадків, коли навколо все «горить» і потрібно відволіктись і відновити внутрішній баланс;
  • вечірня медитація, яка допоможе «відпустити» думки про роботу, налаштуватися на вечір, відпочинок і спокійний сон.

Все медитації розроблені та озвучені спеціально для проекту #HRsuperhero від Jooble Сашею Годяєвою — українською майстринею сучасного мистецтва медитації.

 Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Сайт проєкту #HRsuperhero.


Читайте також: CEO Happy Monday Анна Мазур розповіла про «команди мрії» та «команди-катастрофи», про набуту незадоволеність своєю роботою, стан HR-культури в українських компаніях та багато чого іншого. Крім цього, Анна Мазур радить книги для професійного та особистісного розвитку, а також ділиться тезами своєї доповіді на онлайн-саміті Make it in Ukraine, який відбудеться 19 вересня.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Підсумки другого дня Lions Live від Ансельмо Рамоса, співзасновника агенції GUT

Ансельмо Рамос свого часу здобув понад 200 Левів в Каннах. Ось п’ять ключових інсайтів, які, на його думку, слід засвоїти з програми другого дня Lions Live.

Організатори Cannes Lions оголосили про створення нового майстер-бренда LIONS

Створення нового майстер-бренда LIONS дозволяє організації запропонувати доступ до всіх своїх сервісів з єдиної платформи The Home of Creativity.

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...