Instagram дает возможность игнорировать неприятных пользователей

Instagram запустил кнопку «игнорировать» (в английской версии — mute), которая позволит не видеть посты выбранных пользователей, не отписываясь от них.

Для того, чтобы активировать функцию, необходимо нажать на три точки в правом верхнем углу фотографии пользователя или в его профиле. При этом тот, чьи публикации отключили, не узнает об этом, и его можно будет вернуть в ленту также через настройки.

Функция появилась после обновления Instagram, у части российских пользователей она пока недоступна.

Даже в режиме «игнорировать» пользователь продолжит получать уведомления, если был отмечен на снимках или упомянут в комментариях скрытого им аккаунта, и сможет смотреть фотографии этого аккаунта, зайдя в его профиль.

В Instagram уже действовала возможность отключать «истории» пользователей, нажав на кнопку «скрыть».
Источник 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.