Производитель кондитерских изделий Cadbury открыл в Великобритании благотворительный магазин «Пожертвуй свои слова».

В нем одежду, обувь и предметы быта можно приобрести не за деньги, а за хороший поступок. В частности, за обещание пообщаться с одиноким стариком или старушкой. Это может быть простое «Здравствуйте», сказанное незнакомому пожилому человеку на автобусной остановке, беседа с ним в магазине. Или телефонный разговор с пожилым родственником, которому давно не звонили.

Посетитель магазина просто выбирает вещь и «расплачивается» на кассе словами — пишет соответствующее обещание на ценнике товара. После чего получает эту вещь бесплатно.

Ранее Cadbury выпустил плитки шоколада без слов на упаковке, чтобы напомнить о пожилых людях, живущих в одиночестве и которым не с кем даже поговорить. Часть средств от продажи каждой плитки «молчаливого» шоколада направили благотворительной организации Age UK.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

MGID почала поширювати контент Червоного Хреста про коронавірус на благодійних засадах

В умовах перенасиченості інформаційного простору повідомленнями про коронавірус найбільш надійним джерелом інформації є офіційні міжнародні організації з охорони здоров’я, гуманітарні ...

corona_colosseum2_1

Досвід Італії: чого слід чекати рекламній індустрії

Саме Італію зараз можна вважати передвісницею тих змін, яких слід чекати рекламній індустрії та медійній сфері інших західних країн у часи кризи.

Пандемічна комунікація бренду: швидке реагування, планування, релевантність

Про стратегію поведінки брендів під час надзвичайної ситуації, якою стала пандемія короновірусу, розповідають Сhief Еxecutive Оfficer в MullenLowe Adventa Світлана ...

Гонщики «Формули-1» вийшли на віртуальну трасу (і не лише вони)

Оскільки нинішній спортивний сезон було призупинено, організатори «Формули-1», щоб фанати та гонщики не скучили, перенесли перегони на віртуальну трасу.

Гравець під ніком «Знижка»: мережа KFC влаштувала полювання в грі Fortnite

Мережа KFC влаштувала полювання в онлайн-грі Fortnite, метою якого було перемогти п’ять кращих професійних гравців кіберспорту, щоб виграти знижки.