Google запустил приложение, обучающее стартапы маркетингу

 Пока что новое приложение доступно только для iPhone или iPad, но скоро обещают и Android-версию.

В приложении, кроме, собственно, самих уроков, есть кейсы по маркетингу, а также небольшие тесты для закрепления материала.

В компании утверждают, что контент для каждой категории разрабатывали специалисты Google совместно с экспертами из этой отрасли. В приложении, к примеру, есть уроки по таким темам, как «Поисковый маркетинг», «Как получить освещение в СМИ», «Контент-маркетинг» и т.д. Приложение работает онлайн и офлайн, так что с уроками можно знакомиться в метро, на борту самолета — везде, где интернет-доступ будет не очень хорошим.

В Google говорят, что это — пилотный запуск, и скоро в приложение добавят больше маркетинговых тематик.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Моніторинг засобів масової інформації та соцмереж — життєво важливий інструмент у будь-якій галузі бізнесу. Сьогодні складно собі уявити велику компанію ...

Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з  медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів. Сайт був розроблений з ...

Все пізнається в порівнянні: Suzuki запрошує австралійців на тест-драйв до конкурентів

Австралійське відділення компанії Suzuki пропонує потенційним покупцям з’їздити у машині Suzuki на тест-драйв до конкурентів.

Культура подарунків: з’явився новий сервіс Upfront для створення gift cards

В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.