Google сделает рекламу неотвратимой и неизбежной

Компания разработала новый формат мобильной рекламы, которая станет более привлекательной для рекламодателей. До настоящего момента промо-банеры и ролики занимали на экране смартфонов ничтожное место, не заинтересовывая пользователей мобильного интернета. Google же разработал четыре варианта размещения объявления, которые не заметить будет просто невозможно.

В первых трех случаях реклама показывается в полноэкранном режиме, а в четвертом выводится в некую «логическую контрольную точку», то самое место, которого пользователь обязательно коснется в следующий момент. Владельцы смартфонов смогут скрывать рекламные объявления, которые будут показываться перед отображением запрошенной пользователем интернет-страницы или в промежутке между уровнями игры. Представленная технология уже полным ходом используется в YouTube.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.