Google показал новый смартфон. Пока только контуры (ВИДЕО)

Рекламный ролик показывает, как горизонтальная поисковая строка трансформируется в очертания мобильного телефона:

Официальный сайт с поддоменом «madeby» не содержит ничего, кроме этого силуэта. Издание The Verge указывает на то, что рекламная кампания Google впервые относится к «железу», а не к онлайн-сервисам, и является своеобразным вызовом для iPhone: «Действия Google демонстрируют, что компания наконец готова стать производителем премиальных телефонов на Android».

Минимализм и использование подсказок перед релизами — традиционный подход для Apple. Например, приглашение на презентацию iPhone 4s включало в себя слово «говорить» (отсылка к запуску Siri).

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.