Герои Игры престолов помогают беженцам (ВИДЕО)

Софи Тернер, Лина Хиди, Николай Костер-Вальдау, Мэйси Уильямс, и Джон Брэдли записали видеообращение к поклонникам, в котором рассказали о жизни беженцев из стран Ближнего Востока. Ролик был опубликован на канале Международного центра спасения (IRC) на YouTube.

Лина Хиди, сыгравшая в сериале роль Серсеи Ланнистер, рассказала, что IRC помогает трем миллионам людей в регионе, волонтеры работают в Сирии, Ираке, Иордании, Сербии, Турции и Греции, облегчая существование тысячи семей.

«Это не художественный вымысел, не фантастика. Шестьдесят миллионов человек во всем мире вынуждены покидать свои дома. Реальным людям приходится отправляться в самое опасное путешествие в их жизни», — добавляет ДеОбия Опарей (Арео Хотах).

Актеры сериала призвали по возможности оказать материальную поддержку беженцам – перечислить пожертвования в международный центр спасения и таким образом внести свою лепту в благородное дело спасения тех, кто в этом нуждается.


Подробнее:http://adindex.ru/news/social_advertising/2016/03/14/132472.phtml

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.