Фрики устроили маскарадную стирку в лондонском метро

Начало кампании заметили многие пассажиры, увидев в поездах, вестибюлях и на эскалаторах ярко одетых персонажей – клоуна, балерину, космонавта, спортсменку, жокея и других. Но у всех из них, кроме маскарадной одежды, было нечто общее – вместительные корзины с бельем. Прибывая на станцию, экзотического вида промоутеры направлялись к стиральным машинам и закладывали туда белье.

Акция продлится до 27 марта, и все желающие могут принять участие в розыгрыше призов, опубликовав сообщение в соцсетях с тегом #JustRight. Организаторы обещают победителям стиральные машины с умной технологией I-DOS.

Кампания разработана в агентстве Bonfire Creative Intelligence, и кроме эмбиент-акции, включает в себя активности а соцсетях, на телевидении и в наружной рекламе.


Подробнее: https://adindex.ru/news/adyummy/2017/03/20/158697.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.