Фаст-фуд во имя Иисуса

По мнению активиста, его затея поможет страдающим от недостатка финансирования и находящимся в запустении храмам улучшить свое положение, сообщает Дни.ру.

Храмам пора подружиться с бизнесом, считают Пол Ди Лукка и его единомышленники. «Соединив McDonald’s и храмы, мы можем создать народную, популярную, самоокупаемую церковь», — говорится на странице The McMass («МакМесса») в Facebook.

Для того чтобы идея американцев воплотилась в жизнь, им необходимо собрать миллион долларов. Однако на момент написания статьи было пожертвовано всего 104 доллара. Активисты также запустили в сети хештег #feast4jesus («Угощение для Иисуса»). Но начинание Ди Лукки вызвало негодование у многих пользователей Сети.

«Отвратительно. Две самые вредные вещи в мире решили соединить», — считает один из подписчиков страницы в Facebook. «Это самая слабоумная идея, о которой я когда-либо слышал», — отметил другой комментатор.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.

Шість креативних кампаній, які завдячують своїм успіхом фанатам

Своїм розголосом кожна така кампанія завдячує саме суперфанатам. Це – приклад того, як можна активізувати та винагородити за лояльність своїх прихильників.