Facebook не вошел в топ-10 самых дорогих мировых брендов по версии Interbrand. В последнем отчете компания заняла 14 место по величине бизнеса — эксперты оценили бизнес Facebook в $39,9 млрд.

Корпорация впервые вошла в рейтинг в 2012 г. под номером 69, а затем поднялась на восьмое место на пике в 2017 г. В прошлом году Facebook опустился на девятую позицию.

Список самых дорогих брендов возглавили Apple, Google и Amazon. В топ-10 также вошли такие бренды, как Microsoft, Samsung и Coca-Cola, Toyota, Mercedes-Benz и McDonald’s. Десятое место в рейтинге заняла Disney — бизнес студии оценили в $44,4 млн.

Лидерами по темпам роста бизнеса в этом году стали Mastercard (25%), Salesforce.com (24%), Amazon (24%), Gucci (23%) и Starbucks (23%).

За 20 лет в десятке лидеров остались только Coca-Cola и Microsoft

Первый отчет Interbrand был опубликован 20 лет назад. За это время в топ-100 самых дорогих брендов произошло немало изменений:

  • В последнем списке присутствует 31 бренд из первого рейтинга, опубликованного в 2000 г., в том числе Disney, Nike и Gucci.
  • За прошедшие годы из списка исчезло 137 брендов, среди которых Nokia и MTV.
  • Coca-Cola и Microsoft — единственные компании, которые остались в десятке лидеров.
  • В 2001 г., когда в список впервые вошли 100 брендов, совокупная стоимость компаний составляла $988 млрд. Сегодня бизнес участников рейтинга совокупно оценивается в $2,1 трлн.


    Источник: https://adindex.ru

Заглавгая иллюстрация: https://ua.depositphotos.com/

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...