Дженнифер Энистон нянчит будущего пилота (ВИДЕО)

В ролике Энистон оказывается на борту лайнера А380. Выйдя из душа спа-центра, она возвращается на свое место в первом классе и находит там мальчика по имени Купер, который играет с самолетиком-моделью А380. Мальчик хочет стать пилотом и летать только на лучших лайнерах, вроде этой модели. Энистон провожает Купера к родителям в экономический класс и остается там, пока мама мальчика отдыхает в личной каюте Дженнифер.

Дженифер Энистон стала лицом Emirates в 2015 году. Актриса сменила в этой роли футболиста Криштиану Роналду. Первый ролик с участием звезды вышел в октябре прошлого года, его посмотрели более 6 млн пользователей.


Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2016/10/6/137421.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.