У новій кампанії Durex закликає не повертатися до «нормального» життя

Час іде невпинно, і карантинні обмеження потроху зменшуються. Час повертатися до нормального життя. Але чи було життя до карантину насправді нормальним? Бренд товарів для контрацепції Durex впевнений: повертатися до минулої «нормальності» не варто.

Новий ролик Durex — це своєрідний маніфест, який вперше був опублікований ще на початку травня. Цей маніфест прямо викриває такі ганебні «норми», як сором жінок, які мають з собою презервативи, чи впертість чоловіків, які їх не мають, тому що їм не подобаються «неповні відчуття». Їм байдуже, що презервативи щоденно рятують мільйони людей від хвороб, що передаються статевим шляхом. Durex стверджує, що нинішня криза є унікальним шансом скинути те, що до цих пір вважалося «нормальним». Ніхто не повинен повертатися до «нормального» стану речей, де насправді ми не захищали себе самих і тих, кого кохали.

Ролик Durex буде просуватися у всьому світі через загальнодоступні та платні телеканали, а також соціальні мережі. Кампанія стартуватиме в Італії та Греції, в найближчі тижні охопить Росію та Великобританію. Подальші регіональні запуски кампанії залежатимуть від зняття карантинних обмежень в окремих країнах.

Ролик розробила і випустила агенція Havas London.

Джерело


Читайте також:

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день». Для створення документального фільму людям з усіх куточків світу пропонується записати на камеру фрагмент того дня, який вони проживатимуть 25 липня. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські артисти створили «Всеукраїнську професійну спілку працівників музичної індустрії»

Про це повідомили на сторінці новоствореної організації. До Профспілки увійшли артисти, продюсери, організатори подій та багато інших людей, причетних до ...

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Компанія Adzooma спробувала візуалізувати найцікавіші гіпотетичні іграшки-бестселери 2020 року, згенеровані штучним інтелектом.

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.