Должен ли спортсмен быть креативным? Конечно! (ВИДЕО)

Adidas на своем канале в Youtube представил свою новую рекламу. В ролике, над которым работало рекламное агентство 72andSunny, подчеркивается, что спортсмен помимо упорного труда должен демонстрировать собственную изобретательность. «Называешь себя атлетом? Тогда создавай что-то новое», — подчеркивается в рекламе.

На видео представлены известные спортсмены, среди которых Поль Погба из футбольного «Манчестер Юнайтед», Джеймс Харден из баскетбольного клуба «Хьюстон Роккетс», Крис Брайант из бейсбольной команды «Чикаго Кабс», и ряд других известных спортсменов.

Ролик появится в перерыве стартующего сегодня за океаном сезона Национальной футбольной лиги (НФЛ), в котором «Каролина Пантерс» сыграет против «Денвер Бронкос».
Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2016/09/9/136363.phtml


Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2016/09/9/136363.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.