Долой пластиковую жизнь!

 36-летний доктор Станислав Шмелёв, живущий в Северном Оксфорде, в этом месяце представит две свои работы на фестивале Brighton Photo Biennal 2014. Он надеется привлечь внимание к использованию пластика в упаковке, поскольку этот материал зачастую не разлагается в естественной среде.

В этой связи Шмелев отметил: «Представленные мной работы являются частью целой серии, дополняя друг друга. Необходимо изменить подход к использованию пластика. Нормально использовать его для таких надёжных товаров, как компьютеры, которые прослужат несколько лет. Но совершенно безответственно использовать так много пластика в упаковке, которая выбрасывается сразу после использования».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Ретро-ігри та бойові банщиці: кампанії, що стали доказом ефективності лоу-фай контенту

Існує кілька дієвих стратегій, які сприяють ефективності лоу-фай контенту. Стиль ретро та навмисно недоладно зроблена реклама входять до їх числа.

LIONS Live: шлях Libresse до правди та безстрашності

Шлях Libresse перетворив маленький бренд гігієнічних продуктів на лідера культурної думки і розбив табу навколо жіночого тіла.

LIONS Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.