Для всіх, поєднаних духом. Відеоподяка від Coca-Cola

Coca-Cola випустила ролик-подяку людям, які допомагають зробити світ кращим під час кризи, спричененої пандемією коронавірусу. Фільм випущено в рамках святкування Міжнародного дня праці.

Відеоподяка від Coca-Cola висвітлює дві сторони ставлення до пандемії COVID-19. Негатив і страх протиставляються надії та позитиву. В ролику використовуються короткі відео та фото реальних людей з усього світу, які долають труднощі за допомогою своєї доброти та людяності. Тут представлені люди різних професій — від рятувальників до звичайних людей, які святкують дні народження стареньких родичів, дотримуючись соціальної дистанції.

Фільм для Coca-Cola зняло агентство Merdeka LHS, група Dentsu, Малайзія.

Пратік Тхакар, директор з інтегрованих маркетингових комунікацій офісу компанії Coca-Cola в країнах Південно-Східної Азії, сказав: «Ми дякуємо та вітаємо тих, хто продовжує дбати про нашу безпеку через кризу, особливо тих, хто перебуває на передовій боротьби з коронавірусом. Щодня нас надихають незліченні приклади безкорисливості, доброти та мужності людей у ​​всьому світі. За допомогою цього короткого фільму ми хотіли подякувати та віддати належне позитивності, єдності та міцності людського духу».

Відеоподяка від Coca-Cola використовує музику гурту The Script з нового синглу «Супергерої».

Джерело

В тему: Prom.ua разом з Banda зняли зворушливий ролик, щоб підтримати та подякувати всім домашнім працівникам і підприємцям. Усім, хто продовжує працювати та не дає Україні зупинитися.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...

Дерева теж можуть бути біженцями, як показує кампанія у захист лісів Амазонії

Одна з місцевих рослин – дерево ятоба – наразі шукає прихистку в посольствах інших країн, оскільки на батьківщині її життя опинилося під загрозою.

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.