Для всіх, поєднаних духом. Відеоподяка від Coca-Cola

Coca-Cola випустила ролик-подяку людям, які допомагають зробити світ кращим під час кризи, спричененої пандемією коронавірусу. Фільм випущено в рамках святкування Міжнародного дня праці.

Відеоподяка від Coca-Cola висвітлює дві сторони ставлення до пандемії COVID-19. Негатив і страх протиставляються надії та позитиву. В ролику використовуються короткі відео та фото реальних людей з усього світу, які долають труднощі за допомогою своєї доброти та людяності. Тут представлені люди різних професій — від рятувальників до звичайних людей, які святкують дні народження стареньких родичів, дотримуючись соціальної дистанції.

Фільм для Coca-Cola зняло агентство Merdeka LHS, група Dentsu, Малайзія.

Пратік Тхакар, директор з інтегрованих маркетингових комунікацій офісу компанії Coca-Cola в країнах Південно-Східної Азії, сказав: «Ми дякуємо та вітаємо тих, хто продовжує дбати про нашу безпеку через кризу, особливо тих, хто перебуває на передовій боротьби з коронавірусом. Щодня нас надихають незліченні приклади безкорисливості, доброти та мужності людей у ​​всьому світі. За допомогою цього короткого фільму ми хотіли подякувати та віддати належне позитивності, єдності та міцності людського духу».

Відеоподяка від Coca-Cola використовує музику гурту The Script з нового синглу «Супергерої».

Джерело

В тему: Prom.ua разом з Banda зняли зворушливий ролик, щоб підтримати та подякувати всім домашнім працівникам і підприємцям. Усім, хто продовжує працювати та не дає Україні зупинитися.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Марина Пухова з Havas PR Kyiv увійшла до складу глобального Impact+ комітету міжнародної мережі Havas

Havas Impact+ Committee сформований з фахівців в області корпоративно-соціальних комунікацій з понад 10 країн, включаючи США, Іспанію, Великобританію, Францію, Італію. ...