Для всіх, поєднаних духом. Відеоподяка від Coca-Cola

Coca-Cola випустила ролик-подяку людям, які допомагають зробити світ кращим під час кризи, спричененої пандемією коронавірусу. Фільм випущено в рамках святкування Міжнародного дня праці.

Відеоподяка від Coca-Cola висвітлює дві сторони ставлення до пандемії COVID-19. Негатив і страх протиставляються надії та позитиву. В ролику використовуються короткі відео та фото реальних людей з усього світу, які долають труднощі за допомогою своєї доброти та людяності. Тут представлені люди різних професій — від рятувальників до звичайних людей, які святкують дні народження стареньких родичів, дотримуючись соціальної дистанції.

Фільм для Coca-Cola зняло агентство Merdeka LHS, група Dentsu, Малайзія.

Пратік Тхакар, директор з інтегрованих маркетингових комунікацій офісу компанії Coca-Cola в країнах Південно-Східної Азії, сказав: «Ми дякуємо та вітаємо тих, хто продовжує дбати про нашу безпеку через кризу, особливо тих, хто перебуває на передовій боротьби з коронавірусом. Щодня нас надихають незліченні приклади безкорисливості, доброти та мужності людей у ​​всьому світі. За допомогою цього короткого фільму ми хотіли подякувати та віддати належне позитивності, єдності та міцності людського духу».

Відеоподяка від Coca-Cola використовує музику гурту The Script з нового синглу «Супергерої».

Джерело

В тему: Prom.ua разом з Banda зняли зворушливий ролик, щоб підтримати та подякувати всім домашнім працівникам і підприємцям. Усім, хто продовжує працювати та не дає Україні зупинитися.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...