DIEVO та ефективно ‒ про персоналізовану фармацію

Digital-агенція повного циклу DIEVO (входить до групи компаній NOSTRA Communications Group) виграла тендер на комплексний супровід проекту «Хемотека» у digital. Це єдиний в Україні сервіс, який приймає замовлення на персональні препарати для хіміотерапії. Виготовлення онкопрепаратів за індивідуальним рецептом – унікальне явище для української фармокології, і сервіс «Хемотека» – єдиний на українському ринку, що виготовляє протипухлинні препарати з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.

Персоналізована медицина – абсолютно новий напрямок медицини в Україні, який вже довів свою ефективність у багатьох країнах Європи, а також у США. Особливо важливим і результативним є індивідуальний підхід при онкологічних захворюваннях. Протипухлинні препарати, створені за персональним рецептами, враховують усі індивідуальні особливості пацієнта, що дозволяє суттєво знизити побічний ефект, мінімізувати вартість лікування й зробити хіміотерапію більш результативною.

На даний момент в Україні діє один-єдиний сервіс персоналізованої фармації – «Хемотека». Це онлайн-платформа, яка дозволяє лікарям формувати індивідуальні схеми лікування онкозахворювань, а пацієнтам – отримувати препарати, розраховані і виготовлені за індивідуальними рецептами.

Просування сайту «Хемотека» в українському digital-просторі взяла на себе команда DIEVO, яка виграла тендер на послуги медіасупроводу, реклами і просування цього унікального сервісу онкофармаціі в українському сегменті інтернету і вже отримала перші результати.

За підсумками перших трьох місяців роботи до сайту «Хемотека» було залучено близько 8 тисяч нових відвідувачів; завдяки комплексному підходу та використанню різних комунікаційних каналів перші рекламні активності охопили близько 1 млн унікальних користувачів. У межах SMM-підтримки команда агенції тестувала ретаргетинг публікацій за базою лікарів та гео-таргетинг на профільні конференції, щоб побудувати знання про «Хемотека» у присутніх на івенті спеціалістів. Результатами кампаній стали якісні залучення вузької аудиторії. Надалі команда агенції має намір нарощувати темпи й охопити до 80% цільової аудиторії сервісу «Хемотека» – лікарів, пацієнтів онкоцентрів та їхніх рідних, а також благодійні фонди, що спеціалізуються на допомозі онкохворим.

«Тема лікування онкозахворювань та хіміотерапії є непростою навіть для людини, яка займається нею щодня. Для фахівців же з цифрових комунікацій ця тема є непростішою удвічі – адже ми говоримо не про звичайні продукти чи послуги. Ми говоримо про людське життя і про надію на одужання. Для команди нашої агенції робота над digital-супроводом сайту «Хемотека» – це не просто ще один робочий проект. Це можливість зробити свій внесок у порятунок людських життів. І будьте певні, що він буде максимально дієвим» – Іван Кучеренко, керуючий партнер агенції DIEVO.

«Оскільки одним із основних інструментів взаємодії з лікарями і пацієнтами є онлайн-платформа «Хемотеки» (https://chemoteka.com.ua/ua), у стратегії просування вагому частину займає digital. Персоналізований підхід до лікування в онкології – це дещо нове для України. Тому, передусім за допомогою онлайн-просування, ми плануємо побудувати знання як про персоналізовану фармацію в цілому, так і про «Хемотеку». Раді заручитися підтримкою молодого й професійного агентства DIEVO для просування нашого унікального онкофармацевтичного сервісу. Ми віримо, що зробимо протипухлинну терапію в Україні доступною!» – Олексій Дибань, digital маркетинг менеджер Центру персоналізованої фармації «Хемотека».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Стартує нова комунікаційна кампанія Borjomi, присвячена 130-річчю бренду

Borjomi святкує 130-річчя з моменту, коли у Парку мінеральних вод, сучасний Боржомі-Хараґаулі, розпочав свою роботу перший розливний завод. Сьогодні бренд ...

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...

Онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR оголосила програму

11 липня онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR збере представників бізнесів, креативних організацій та державних інститутів, щоб поділитись досвідом кризового ...

Усі медичні послуги в смартфоні: Fedoriv Agency презентували оновлений сервіс Doc.ua

Медичний онлайн-хаб Doc.ua презентував нове позиціювання та мобільний застосунок, у якому зібрано 1500 закладів охорони здоров’я, 11400 лікарів і понад ...

Твій екопростір: vandog agency здійснила ребрендинг ботсаду ім. Гришка

Твій екопростір: vandog agency здійснила ребрендинг ботсаду ім. Гришка

Креативна агенція vandog agency здійснила ребрендинг Національного ботанічного саду імені Миколи Гришка (тепер вже ботсаду ім. Гришка). В основу нової ...