Дедлайн Best Marketing Innovations 2015: обратный отсчет

Работы конкурса должны демонстрировать новые творческие подходы к использованию медиаканалов. Инновации могут касаться как украинского рынка в целом, так и отдельной категории. Оценка работ включает креативный подход, инновационность в стратегии и используемых инструментах и, как результат – эффективность маркетинговой коммуникации бренда.

Председатель жюри Павел Таяновский, директор по стратегиям и инновациям Carat Ukraine, подчеркивает, что победа в конкурсе стоит дополнительных баллов на получение лидерской позиции в рейтинге Best Marketing Teams 2015. О том, как завоевать золото – читайте в интервью.

Подавать заявку могут как маркетинг-команды рекламодателя, так и рекламное агентство, которое непосредственно реализовало проект. Напоминаем, что правила участия в конкурсе размещены на сайте.

Медиапартнеры проекта: Reklamaster.com, UBR.ua, Liga.net, Companion.ua, LB.ua. Официальный деловой портал: Capital.ua

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Вебінар: Як брендам бути готовими до змін в ідентифікації користувачів в інтернеті

9 липня відбудеться безкоштовний вебінар «Data-driven стратегії 2020: як бренди готуються до світу без cookies» від Admixer. Один з найбільших ...

У Швеції МакДональдз надсилає дідусям та бабусям «пошту» від онуків

Замість іграшки в наборах Happy Meal Senior містяться малюнки, намальовані дітлахами власноруч для своїх дідусів та бабусь.

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Онлайн-інтенсив The Big Ads Theory від Dentsu Aegis Network Ukraine

Що потрібно для створення реклами, яку будуть не скіпати, а шерити? Лише три неЧарівні пігулки: Технологія, Креатив та Комунікація! Команда ...