ДайЧасВразити: Havas Digital Kyiv спільно з Nescafe 3в1 запустили Челендж Інтуїції

Секунди досить, щоб скласти про іншу людину думку, просто глянувши на її обличчя. Семи секунд – аби наш мозок несвідомо прийняв щодо незнайомця 11 рішень (вік, дохід, інтелект, орієнтація, професія тощо). Як вони виникають у свідомості? Легко! Виходячи з нашого бекграунду. На цьому простому, зрозумілому і близькому кожному інсайті була побудована нова глобальна платформа бренду Nescafe 3в1 – #ДайЧасВразити (адаптація англомовного слогану #ChatBeforeYouJudge).

Для останнього агентство залучило справжнісіньких експертів із першого враження – бабку на лавці, Фрейда і Олексія Дурнєва. Хто, як не вони, готові навісити на вас ярлик, навіть не поговоривши?

На підтримку оновленої платформи агентство Havas Digital Kyiv запустило перший інтернет-челендж інтуїції. У ньому можна перевірити свій рівень, поборотися за модний мерч і навіть дізнатися, яке перше враження ти справляєш на інших.

Правила Челенджу Інтуїції прості:

  1. Дивишся на фото незнайомця;
  2. Вмикаєш інтуїцію і заповнюєш 5 пунктів його історії: ім’я, вік, професія, хобі та музичні уподобання;
  3. Отримуєш результат.

Звучить просто, а на ділі отримуєш ось такий результат …

На сайті можна завантажити свій профіль і дізнатися, яке перше враження ти викликаєш у експертів і незнайомців. Мета кампанії – показати, наскільки кожен із нас схильний до оціночних суджень, які ґрунтуються лише на стереотипах і нашому минулому досвіді. У житті все набагато складніше та цікавіше: пробуйте нове, спілкуйтеся із людьми і тільки потім складайте свою думку про них.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ісландія запрошує туристів погорлати на її просторах

Настав час трохи випустити пару, вважає туристична рада Ісландії, для чого вона запрошує туристів погорлати у всю міць своїх легенів на просторах острова.

Новий Lexus UX таргетується на кожного по-своєму

Lexus і BBDO Ukraine створили таргетинг-кампанію про новинку в авторяду Lexus UX. Звичайно, можна було створити звичний шум навколо появи ...

Маша Єфросиніна і WOG відкривають «Дорогу добра»

З 15 липня мережа АЗК WOG пропонує купувати напої у фіолетових горнятках з єдинорогами. Саме так щороку розпочинається благодійна акція ...

Компанія Apple створила кумедний мініфільм про віддалену роботу

Apple створила сиквел до ролика «The Underdogs», який показує чимало моментів, добре знайомих всім, кому останнім часом доводилося працювати дистанційно.

Рейтинг медіа агентств України відповідно до медіа бюджетів

Всеукраїнська рекламна коаліція представляє Рейтинг медіа агентств України відповідно до медіа бюджетів (білінгів) за 2019 рік Мета рейтингу – показати ...

45-метрові декорації та зйомка одним кадром: як Ajax Systems знімали новий продуктовий ролик

На жаль, Супермена немає, а Робокоп — вигадка. На щастя, маємо реального супергероя, який щодня протистоїть вогню, воді та злочинному ...