Coca-Cola платит миллион долларов тому, кто придумает полезный заменитель сахара

При этом производители напитков отмечают, что потребители стали пить меньше газировки в связи с их стремлением к здоровому образу жизни.

«Сахар стал основным ингредиентов среди тех, которые потребители стараются избегать в своём рационе», — заявил Даррен Сейфер (Darren Seifer), аналитик в области индустрии напитков и продуктов питания в NPD Group. Замена сахара в газированных напитках представляет собой реальную проблему для производителей, поскольку потребителям не нравится идея искусственных подсластителей.

Именно поэтому в поисках новых альтернативных подсластителей компания Coca-Cola обратилась к самим потребителям. Компания запустила конкурс на платформе HeroX. По заявлениям Coca-Cola, главный приз составит 1 миллион долларов США и будет вручён в октябре 2018 года.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Моніторинг засобів масової інформації та соцмереж — життєво важливий інструмент у будь-якій галузі бізнесу. Сьогодні складно собі уявити велику компанію ...

Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з  медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів. Сайт був розроблений з ...

Все пізнається в порівнянні: Suzuki запрошує австралійців на тест-драйв до конкурентів

Австралійське відділення компанії Suzuki пропонує потенційним покупцям з’їздити у машині Suzuki на тест-драйв до конкурентів.

Культура подарунків: з’явився новий сервіс Upfront для створення gift cards

В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.