Бренд аудіотехніки Bose згадує сусідів незлим тихим словом та обмінює децибели на знижки

Може, ви живете у багатоповерхівці, а може, у власному будинку з садом, але в будь-якому разі вам майже напевно доводилося час від часу миритися з тим гармидером, який здіймають ваші сусіди. А вони вміють ловити саме той момент, коли у вас важлива відеоконференція! Саме до цих реалій і звертається бренд аудіотехніки Bose у своїй новій кампанії, розробленій агенцією Wunderman Thompson Dubai для аудиторії з ОАЕ.

Чорно-біле відео під назвою «Любий сусіде» (Dear Neighbor) нагадує, як це воно — жити поруч із людьми, які співають караоке на всю міць своїх легенів, вмикають пилосос опівночі, приміряють на себе роль діджея та дивляться фільми про війну, викрутивши гучність на максимум.

Але іронія тут, на диво, незла і обирає набагато позитивніший напрям, ніж ми звикли очікувати.

«Любий сусіде, — каже оповідач наприкінці, — я просто радий чути, що в тебе все добре».

А щоб не псувати цей добросусідський настрій, бренд пропонує практичне рішення проблеми.

Конвертація децибелів у знижки

У сучасному світі віддалена робота стала нормою для мільйонів офісних працівників. І багато хто здатен працювати вдома не менш продуктивно, ніж у офісі. Але не кожен домашній офіс достатньо тихий, і рівень шуму вдома іноді такий, що змушує з ностальгією згадувати медитативний гамір людної вулиці.

Тому, щоб вдовольнити потреби тих, хто потерпає від шуму найбільше, бренд аудіотехніки Bose обрав оригінальний підхід до продажу своїх нових протишумових навушників: чим більше шуму та галасу в домі — тим більша знижка.

Для цього агенція Wunderman Thompson Dubai розробила спеціальний «Шумометр» (Noise-O-Meter), який вимірює рівень фонового шуму та автоматично конвертує децибели у купони на знижки.

Пабло Мальдонадо (Pablo Maldonado), креативний директор Wunderman Thompson Dubai, так розповів про цю кампанію: «Зайві децибели шуму генерує все навколо: від завивання фену до підстрибування пральної машинки чи надміру галасливих сусідів. Ми хотіли, щоб люди не лише отримали можливість заощадити, але й трохи розвеселилися в процесі та змогли віднайти свій внутрішній спокій. Чим нам особливо подобається ідея такого шумометра, то це тим, що її задумали та втілили в життя ті наші співробітники, які й самі працюють з дому».

Bose GUi5BWk 1 1 - Бренд аудіотехніки Bose згадує сусідів незлим тихим словом та обмінює децибели на знижки
Pic Noise 5 Baby 1 1 - Бренд аудіотехніки Bose згадує сусідів незлим тихим словом та обмінює децибели на знижки

Ще одне креативне застосування шумометра можна побачити на прикладі індійської дорожньої поліції, яка у місті Мумбай таким чином виховує любителів без приводу погудіти у клаксон.

Джерело 1, 2

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Хутро — криваве жлобство, цирк без тварин: в Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців виходити на інста-мітинг за тварин. 25-27 вересня зоозахисники та усі охочі ...

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Чотири діджитал-тренди, якими варто скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021

Очільниця маркетингової компанії The Word Pro розповіла про діджитал-тренди в соцмережах, якими є сенс скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021.

TikTok_news_1920x1080_

Какое лето, такие и песни: топ вирусных трендов и треков лета-2020 в TikTok

Пока весь мир с замиранием сердца наблюдал за тем, как решается судьба TikTok в США, лето 2020 года, несомненно, запомнится как лето в стиле TikTok. ...

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...