Бренд аудіотехніки Bose згадує сусідів незлим тихим словом та обмінює децибели на знижки

Може, ви живете у багатоповерхівці, а може, у власному будинку з садом, але в будь-якому разі вам майже напевно доводилося час від часу миритися з тим гармидером, який здіймають ваші сусіди. А вони вміють ловити саме той момент, коли у вас важлива відеоконференція! Саме до цих реалій і звертається бренд аудіотехніки Bose у своїй новій кампанії, розробленій агенцією Wunderman Thompson Dubai для аудиторії з ОАЕ.

Чорно-біле відео під назвою «Любий сусіде» (Dear Neighbor) нагадує, як це воно — жити поруч із людьми, які співають караоке на всю міць своїх легенів, вмикають пилосос опівночі, приміряють на себе роль діджея та дивляться фільми про війну, викрутивши гучність на максимум.

Але іронія тут, на диво, незла і обирає набагато позитивніший напрям, ніж ми звикли очікувати.

«Любий сусіде, — каже оповідач наприкінці, — я просто радий чути, що в тебе все добре».

А щоб не псувати цей добросусідський настрій, бренд пропонує практичне рішення проблеми.

Конвертація децибелів у знижки

У сучасному світі віддалена робота стала нормою для мільйонів офісних працівників. І багато хто здатен працювати вдома не менш продуктивно, ніж у офісі. Але не кожен домашній офіс достатньо тихий, і рівень шуму вдома іноді такий, що змушує з ностальгією згадувати медитативний гамір людної вулиці.

Тому, щоб вдовольнити потреби тих, хто потерпає від шуму найбільше, бренд аудіотехніки Bose обрав оригінальний підхід до продажу своїх нових протишумових навушників: чим більше шуму та галасу в домі — тим більша знижка.

Для цього агенція Wunderman Thompson Dubai розробила спеціальний «Шумометр» (Noise-O-Meter), який вимірює рівень фонового шуму та автоматично конвертує децибели у купони на знижки.

Пабло Мальдонадо (Pablo Maldonado), креативний директор Wunderman Thompson Dubai, так розповів про цю кампанію: «Зайві децибели шуму генерує все навколо: від завивання фену до підстрибування пральної машинки чи надміру галасливих сусідів. Ми хотіли, щоб люди не лише отримали можливість заощадити, але й трохи розвеселилися в процесі та змогли віднайти свій внутрішній спокій. Чим нам особливо подобається ідея такого шумометра, то це тим, що її задумали та втілили в життя ті наші співробітники, які й самі працюють з дому».

Шумоментр від бренду аудіотехніки Bose
Шумоментр від бренду аудіотехніки Bose

Ще одне креативне застосування шумометра можна побачити на прикладі індійської дорожньої поліції, яка у місті Мумбай таким чином виховує любителів без приводу погудіти у клаксон.

Джерело 1, 2

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Час TikTok. Havas Digital Kyiv анонсує партнерство з китайською соціальною мережею

Агентство Havas Digital Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, стало офіційним партнером відеохостингу TikTok. “В історії роботи ...

Вливания во влияние: агентство PROVID усиливает направление по работе с инфлюенсерами

Следуя мировым коммуникационным трендам и проверив общее количество личных подписок на каналы и персональные профили в YouTube, TikTok и Instagram, ...

Приховані написи: у Флориді випустили туристичну мапу, що реагує на сонячне світло

Visit Florida не втрачає надії пробудити в серцях туристів жагу подорожей та познайомити їх з менш відомими туристичними принадами «штату сонячного сяйва».

cover UMF online show 2020

Український маркетинг-форум оголошує програму свого Першого маркетингового онлайн-шоу

Лихо не без добра. Через всім відомі обставини у 2020 році Український маркетинг-форум реалізує новий формат – маркетингове онлайн-шоу. Оргкомітет ...

Бренди і TikTok. AIR Media-Tech запускає серію AIR Influence MeetUps

Бренди в TikTok. AIR Media-Tech запускає серію AIR Influence MeetUps

Перша безкоштовна онлайн-зустріч AIR Influence MeetUps відбудеться 1 червня 2020 року. Вона буде присвячена можливостям TikTok для брендів в Україні. ...

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

На час карантину для всіх, хто сумує за подорожами, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі, «Укрзалізниця» запустила ...