BBDO Ukraine вигадали для ПриватБанку та Visa нові купюри

ПриватБанк – перший у світі банк, який створив для своїх користувачів можливість міняти обкладинку своєї картки в додатку. Це називається Digital Skin. Зазвичай Digital Skin відповідає фізичній картці. Але в додатку Privat24 можна вибрати свій дизайн.

У креативному агентстві BBDO Ukraine, яке обслуговує Visa, розповіли, як прийшли до ідеї нових купюр.

Senior Account Manager, BBDO Ukraine, Настя Бежевець:

До нас звернулась Visa із завданням придумати нову серію діджитал-скінів для ПриватБанку. Ми поспілкувались з ПриватБанком. Зрозуміли, що потрібно зробити щось хайпове, нестокове, життєве. Один з напрямів дизайну в додатку – патріотична тематика. ПриватБанк повідомив, що саме такі скіни – у топі скачування.

В агентстві вибрали 2 основні напрямки: типові міські мотиви (асфальт, голуби, хрущовки та под.) і відомі в Україні особистості.

Коли команда почала працювати з особистостями, заговорили про тих, кого всі знають – Тарас Шевченко, Леся Українка… На ілюстраціях з’явились сучасні атрибути: селфі-палиця, навушники, шапка.

Потім креативники зрозуміли, що використали в дизайні людей, які зображені на купюрах гривень. Так виникла ідея зробити фон (як на купюрі), щоб впізнаваність була ще вищою.

Настя: Ми прийшли навіть до більшого: нові електронні гроші замінюють старі (паперові). Ось вони – модні, круті, зручні. Користуйся.

Новий дизайн обкладинок карт Visa зі знаменитими українцями вже доступний в додатку Privat24.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.