БАДы в положении рекламировать запрещено. Скандал с топ-моделью в Британии

Беременную британскую модель Джемму Люси забанили за рекламу таблеток для похудения. В своих постах в Instagram Джемма Люси советовала своим подписчицам пищевые добавки для снижения веса, будучи в положении.

Как оказалось позже, звезда, оставляя такие посты,  уже была в положении. Многие пользователи сочли такую рекламу неуместной и пожаловались в Управление по стандартам рекламы Великобритании (Advertising Standards Authority, ASA). Их доводы — такая рекомендация нанесет вред другим женщинам. Они могут решить, что это нормально — принимать во время беременности таблетки для борьбы с лишним весом.

Управление по стандартам рекламы Великобритании (Advertising Standards Authority, ASA) вынесло предупреждение модели и блогеру. 

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.