Apple работает против себя

Been Choice предлагает удаление рекламы с помощью собственного VPN-туннеля, через который пропускается весь трафик от приложений для iPhone. Сервис фильтрует рекламные объявления, не анализируя и не сохраняя пользовательские данные, говорят его создатели.

Удаление рекламы из приложений может значительно повлиять на доходы издателей, отмечает Techcrunch. Особенно примечательно то, что, пропуская такой сервис, Apple фактически работает против себя, позволяя блокировать рекламу (и, соответственно, доходы компании) от Apple News, пишут обозреватели.

В настоящее время остаётся неизвестным, является ли этот случай прецедентом для публикации других подобных сервисов. Представители Apple не прокомментировали ситуацию изданию.

Apple разрешила использование сторонних расширений для Safari в операционной системе iOS 9 — в частности, блокировщиков рекламы. 19 сентября разработчик популярного iOS-приложения для блокировки рекламы Peace убрал его из App Store, изменив свою позицию о необходимости удаления всех рекламных объявлений.

Techcrunch отмечает, что приложения для блокировки рекламы в приложениях с помощью VPN-туннелей появлялись и раньше. Однако это было на ранних версиях iOS — до того, как Apple выпустила собственное приложение, в котором размещается реклама.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські рекламісти додали свої плейлисти на Twenty Songs — платформу музичних вподобань рекламників світу

Українські рекламісти зробили свій внесок у платформу, на якій зібрані музичні плейлисти креативників з кращих рекламних агенцій світу. У проєкті ...

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards. Огляд номінації «Соціальний проєкт року»

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...