Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, яка розкриває суть конкурсу.

Група TWIGA Ukraine вже шостий рік поспіль є креативним та комунікаційним партнером конкурсу. І на цей раз творча команда взяла новий вектор.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

«У рекламістів є десятки різних конкурсів, де треба “мірятися” креативністю, й по суті лише один, де в центрі стоїть ефективність комунікації. І цього разу ми відійшли від серйозної позиції і повернули в бік самоіронії. Ми вирішили: якщо ця премія оцінює ефективність, нехай вона продемонструє свою», — розповіла СЕО та керівна партнерка групи TWIGA Ukraine Світлана Степаненко.

Як виявилося, це не просто статуетка, яка може стояти на полиці. Це ще й чудовий прес для банок з квашеною капустою. Нагорода може стати й підставкою для проєктора, й підпорою для вікна, аби воно не зачинялося від вітру.

«Комунікація націлена на людей, які вже давно працюють у сфері маркетингу. Вони чули про нагороду, їм не треба сотий раз пояснювати, що таке Effie. Нашою задачею було здивувати таких людей, проникнути в їхні розмови з колегами за чашкою кави. Показати практичне застосування статуетки — це та іронія, що має допомогти нам пробити міцний антирекламний панцир! З такою премією і клієнтів нових отримати можна, і капусту на зиму заквасити», — пояснив креативний директор TWIGA Digital Ukraine Віталій Капустян.

 

 

 

Над проєктом працювала команда трьох агенцій групи: TWIGA Digital Ukraine займалась комунікаційною стратегією та діджитал-кампанією, Lions — реалізацією та дизайном, а Lovivideo — виробництвом відеороликів.

Рекламна кампанія стартувала в серпні з відео в стилі YouTube-шоу на офіційній сторінці нагороди у Facebook, а потім розгорнулась у челендж з використанням статуеток Effie в Instagram. 22 вересня в ефір вийшов основний ролик рекламної кампанії — «Вбивство».


Також нагадуємо, що в Україні запускається нова освітня ініціатива — Effie Academy Ukraine.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд «Природне Джерело» та «ДонорUA» запускають спільний соціальний проєкт «Крапля до краплі»

Кров – це рідина, без якої неможливе функціонування людського організму. Донорська кров, як і питна вода, необхідна для всебічної підтримки ...

Lions Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...