ADV.EXPERT разместила новый цифровой экран в центре Киева

Компания ADV.EXPERT разместила цифровой экран на фасаде киевского ресторана BEEF (ул. Шота Руставели, 11).

Конструкция размерами 8х4 м имеет полукруглую форму, которая повторяет архитектуру здания. По словам учредителя ADV.EXPERT, президента Альянса цифровой рекламы Украины Вадима Руденко, это уже третий премиальный экран в сети их компании.

«Arena Digital, Arena Lux, Bigmak и BEEF дают суммарный OTS в 116 тыс. человек в день, и это очень качественная аудитория», – отмечает Руденко.

Напомним, согласно данным исследовательской компании DOORS Consulting, в первом квартале 2019-го объем украинского рынка наружной рекламы увеличился на 24%.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.