На честь Всесвітнього дня океанів, який відзначається 8 червня, adidas знову об’єднує бігунів по всьому світу для участі в проєкті Run For The Oceans і ще раз доводить, що спорт може змінити світ на краще.
adidas продовжує слідувати політиці сталого розвитку і прагне до вирішення проблеми океанського пластику. Цього року забіг Run For The Oceans пройде з 28 травня по 8 червня і стане четвертим за рахунком.
З 2015 року adidas виготовив понад 30 мільйонів пар кросівок з матеріалу Parley Ocean Plastic. Цей матеріал виготовлкено з перероблених пластикових відходів, зібраних в прибережних зонах. Хоча вже досягнуто немалого прогресу на шляху до сталого майбутнього, попереду масштабна робота по скороченню кількості пластику в океані.
adidas надихає бігунів по всьому світу зробити свій внесок у вирішення проблеми. За кожен подоланий в період з 28 травня по 8 червня кілометр adidas і Parley приберуть еквівалентну кількість пластикових відходів. Це 10 пластикових пляшок — всього до 227 000 кілограм пластику з пляжів, узбережжя і віддалених островів.
Благодійний забіг adidas і Parley вже об’єднав більше 3 мільйонів бігунів по всьому світу. Вони разом подолали 25,5 мільйонів кілометрів. Run For The Oceans допоміг зібрати 2,5 мільйони доларів, які були направлені до фонду Parley для розвитку екопросвітницьких програм та ініціатив по боротьбі із забрудненням океану. 92 школи приєдналися до програми Parley в 2019 році — як освітні центри та пункти збору пластикових відходів для місцевого населення. У програмі взяли участь 70 000 дітей та їх батьків. До 2025 року adidas планує досягти показників в 40 мільйонів учасників.
Для участі в забігу з 28 травня по 8 червня необхідно зареєструватися в додатку adidas Running і відстежувати свої пробіжки. За кожен подоланий кілометр adidas і Parley приберуть еквівалентну кількість пластикових відходів з пляжів — це близько 227 000 кілограм пластику.
Фільм Run for the oceans можна переглянути за цим посиланням.
Група adidas Runners Kyiv в соціальних мережах.
Сторінка adidas в соціальних мережах.
Читайте також: Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм — як архітектура здатна протидіяти зміні клімату.