7-й курс Customer Experience від МАМІ в КНЕУ: в чому сила?

Наприкінці червня завершився сьомий освітній проект МАМІ та КНЕУ «Customer Experience». Викладачами програми стали 13 експертів – це провідні фахівці галузі, топ-менеджери агенційз багаторічним практичним досвідом. За 24 години було презентовано 12 інтерактивний лекцій та проведено 6 практичних занять. Індивідуальні завдання від компаній Bel Shostka Ukraine, Vodafone Ukraine, Electrolux Ukraine. Із 33 студентів сертифікати МАМІ отримали 26.

«Ми запустили цю програму у 2013 році. За цей час курси МАМІ у різних університетах Києва закінчило близько 450 студентів і це для нас велика перемога. Адже в майбутньому маркетинговий ринок буде розвиватися швидкими темпами лише за умови постійного притоку нових висококваліфікованих кадрів. При цьому їх знання мають бути не суто теоретичними, а мати практичне підґрунтя, що дозволить швидко адаптуватися у реаліях бізнесу», – каже Наталя Морозова, голова правління МАМІ.

Практичний курс  «Customer Experience» рік за роком стає більш популярним серед студентів, незважаючи на доступність будь-якої інформації про маркетинг/рекламу/тощо. МАМІ звернулась до учасників програми з питаннями, у чому вони бачать цінність програми?

Слово студентам: комплексність= стратегія+ інновації+ практика

Ірина Захарчук, яка отримала найвищий бал у проекті, вважає, що  «це можливість комплексно сприйняти новітню маркетингову інформацію від експертів маркетингу різних напрямків. Курс МАМІ/КНЕУ відрізняється від інших доступних джерел своїм практичним спрямуванням, різнобічним поглядом на всі можливі інструменти маркетингу. Ключова перевага програми – це інформація про інноваційні методи маркетингу на сучасному та майбутньому ринках».

З нею згодна ще одна переможниця проекту, Маргарита Хоменко: «Зараз існує багато ресурсів для вивчення саме діджитал-маркетингу. Але зовсім мало ресурсів про стратегію маркетингових сервісів, які б мали комплексний підхід. Курс від МАМІ дає можливість дізнатись про широке коло існуючих тенденцій не лише в діджитал, а й в інших сферах: івент-маркетинг, лояльність споживачів, промо-активності тощо».

Думка клієнтів: динаміка, адаптація – виклики нашого часу

Катерина Білобловська, керівник відділу маркетингу та реклами компанії Electrolux в Україні та країнах Кавказу: «В наш динамічний час дуже важливо вміти адаптуватися до швидкості змін, які відбуваються у соціумі та у бізнес-середовищі. Це вимагає такої ж швидкої реакції і від брендів. Необхідні нові ідеї, підходи, свіжий погляд на різні аспекти. Мене іноді вражає, наскільки студенти можуть дійсно вигадати щось нове. І я маю надію, що такі курси і участь у них представників бізнесу допоможуть молоді відчути сучасні проблеми і виклики і бути до них певною мірою готовими, коли вони вийдуть на ринок праці».

Фідбеки викладачів з агентств маркетингових сервісів: живий діалог з поколінням Z – майбутніми покупцями, клієнтами або колегами.

Лариса Дмитренко, NBD Prospects Group в Україні: «Курс спрямований саме на цифрове покоління Z, до якого шукають підхід багато компаній. Спілкування з тими, за чию увагу конкурує більшість брендів, завжди має цінність. З цікавістю беремо участь в проекті, та маємо надію розвивати формат, в межах якого кожен з учасників зможе не тільки отримати знання від експертів ринку маркетингових послуг України, а й долучитися до процесу проектування активностей, що будуть цікавими представникам нового покоління».

Олександр Микитенко, CEO MEX Advertising: «Проект МАМІ – це можливість тримати руку на пульсі у питанні взаємодії з ще молодою, але вже професійною аудиторією, студентами старших курсів економічних спеціальностей КНЕУ. Це дуже цікавий і актуальний досвід».

Юлія Голота, CEO Adsapience: «Проект дає можливість об’єднати теорію та практику, тобто допомагає студентам зрозуміти, наскільки сфера навчання відповідає їх очікуванням, яких навичок варто набути додатково та на що звертати увагу при майбутньому виборі спеціалізації. У свою чергу, для практиків галузі проект є майданчиком для діалогу з майбутніми працівниками та замовниками, формуванням їх очікувань та по суті – інструментом розвитку рівня індустрії».

Світлана Гукова, директор агентства TWIGA’GO!: «Можливість надати молоді гідний досвід чи апгрейднути їх знання, безумовно, важлива практика. З року в рік із задоволенням ділимося досвідом, який допоможе майбутнім маркетологам опанувати ефективні та сучасні інструменти маркетингу та стати кращими спеціалістами ринку».

Світлана Степаненко, CEO TWIGA Group Ukraine: «Студентам насправді досить важко буває визначитись із вибором професії, маючи лише теоретичні знання та уяву. Тому важливо поділитися з майбутніми колегами практичними аспектами роботи в рекламі:які спеціалісти працюють в галузі, що їх об’єднує, а що відрізняє кожного із них, з якими задачами вони працюють та які мають перспективи розвитку. Такі секрети, як розпізнати в собі талановитого креативника – людину, вміння якої потрібні вже не лише в рекламі, а в будь-якій сучасній компанії; медіапланера, пристрасть якого – велике охоплення аудиторії або інфлюенсер менеджера – піарника нового покоління та інших, допомагають розширити горизонти свідомого вибору молоді та залучати нові таланти в агентства».

Олександр Дима, заступник декана факультету маркетингу в КНЕУ: «Ми вже багато років співпрацюємо з МАМІ й далі робитимемо круті та корисні проекти. Хочеться відзначити, що результат вимірюється не тільки кількістю лекцій, завдань та сертифікатів, але й успіхами студентів-випускників, що пройшли програму, і вже працюють в індустрії».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

KFC Малайзія створила плейлист, який відмітив кожен день, коли ресторани мережі були закриті

Через всесвітній карантин не тільки людям довелось несолодко. Неживі предмети також увесь цей час сумували за людьми і галасливими компаніями. ...

Стріт-арт від Stella Artois допомагає людям дотримуватися дистанції

Знаменитий пивний бренд Stella Artois створив величезний яскравий стріт-арт розміром 28х14 метрів прямо в самому центрі відомого лондонського району Brick ...

Великий ребрендинг: «Перехід Аутдор» змінює лого та переходить у цифровий формат

Ринок зовнішньої реклами, попри складнощі під час карантину, знову відновлюється. Крім того, деякі гравці не гаяли час, а провели його ...

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.

Альтернативний шлях еволюції: стартувала кампанія від натурального енергетика NON STOP Evo

З NON STOP Evolution історія виходить на новий виток, де природа та людина врешті досягають взаємної злагоди. 1 липня інноваційний, ...

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.