Друкована реклама сьогодні за загальною думкою, переживає не найкращі часи. Суцільна диджиталізація, як вважають деякі гарячі голови, ставить на друкований рекламі жирний безнадійний хрест. Чи так це насправді? Адже є ціла низка цивілізованих країн (Британія, Німеччина, Італія), де друковані видання залишаються популярними та мають попит. Тобто і реклама в них працює, справа скоріше в тому, що вона має бути менш стандартною і більш креативною. І взагалі, хто сказав, що не можна використовувати сучасні цифрові технології на таких знайомих паперових шпальтах?

Реклама москітної сітки

У казахстанському рекламному агентстві Veent переконані, що гудіння набридливих комах – не найкраща атмосфера для хорошого сну. Що ж, в рекламі вони втілили прекрасне дизайнерське рішення: чітка лінія розмежовує захищену та некомфортну зони; оранжевий і синій кольори протиставляються: перший уособлює дратівливість, тим часом інший – спокій та тишу. Хоча ще питання: чи зрозуміє споживач, що мова йде про москітну сітку? Адже в рекламі про це ніде не сказано…. 

Реклама телефону Moto X

Можливість вибору хоча би за кольором яскраво підкреслена на сторінці звичайного журналу. Читач може змінити колір задньої панелі , просто натиснувши на кнопку внизу оголошення. Вся магія маркетингу в світлодіодах, прикріплених зі зворотньої сторони аркуша.

Реклама магазинів модного одягу C & A

За схожим принципом маркетологи із  C & A опублікували друковану рекламу в спеціальних журналах, які підв’язані до аккаунту людини в мережі Facebook. Натискаючи ту чи іншу кнопку на постері, читачі голосують за вподобаний образ. Потім ця інформація обробляється та переноситься у таблицю моделей-лідерів. Так створюється своєрідний рейтинг асортименту магазину, який, можливо,впливає і на ціну.

Реклама альтернативної енергії

Ізраїльська компанія Shikun&Binui для просування використання «зеленої» енергії теж обрала саме друковані видання. Все роблено просто, наочно, яскраво та переконливо:  реклама спочатку виглядає як чорно-білий малюнок. Та якщо його наблизити до сонця, малюнок отримує яскраві барви.

Захисні шоломи

Компанія Lazer стверджує, що їхні шоломи настільки безпечні, що ваша голова у жодному разі не постраждає. Ілюструють це вони доволі креативною, хоч і дещо шокуючою рекламою.

MacBook

Як бачимо, навіть цифрові гіганти не ігнорують друкованих видань. Apple та тривіальний підхід – абсолютно несумісні речі! Цього разу дизайнери зіграли на тонкості аркуша журналу, порівнявши його із товщиною свого ґаджету.

Кухонні ножі TRAMONTINA

Ще один приклад того, що для фантазії маркетологів не існує меж. Для створення ілюзії ідеальної нарізки овочів бразильська компанія вигадала простий метод: на папері, що легко гнеться, надрукувала подрібнені овочі. Аркуш складений таким чином, що, розгортаючи, ми бачимо ідеальну нарізку.

Традиційним методам та носіяи реклами сьогодні доводиться витримувати важку боротьбу з цифровими носіями та технолоніями. Важку, проте не безнадійну. Варто додати трохи креативного мислення – і традиційна журнальна сторінка стає такою ж яскравою і привабливою, як і у вашому смартфоні. А значить – ховати друковану рекламу по меншій мірі зарано.

Автор: Марина Салій

Ілюстрація в заголовку: https://ua.depositphotos.com/

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

MGID почала поширювати контент Червоного Хреста про коронавірус на благодійних засадах

В умовах перенасиченості інформаційного простору повідомленнями про коронавірус найбільш надійним джерелом інформації є офіційні міжнародні організації з охорони здоров’я, гуманітарні ...

corona_colosseum2_1

Досвід Італії: чого слід чекати рекламній індустрії

Саме Італію зараз можна вважати передвісницею тих змін, яких слід чекати рекламній індустрії та медійній сфері інших західних країн у часи кризи.

Коронавірус

Коронавірус і рекламний світ: підтримка барменів, малого бізнесу і медитація онлайн

Декілька прикладів того, як глобальна креативна спільнота допомагає всім пережити невизначеність і невпевненість в майбутньому, яку спричинило поширення пандемії коронавірусу. ...

Креативна еволюція музеїв: від «храмів муз» до простору співтворчості

Замість передмови: вже скоро (віримо!) настане час, коли двері музеїв знову відкриються для нас. І ми знову повернемося до вічних ...

Пандемічна комунікація бренду: швидке реагування, планування, релевантність

Про стратегію поведінки брендів під час надзвичайної ситуації, якою стала пандемія короновірусу, розповідають Сhief Еxecutive Оfficer в MullenLowe Adventa Світлана ...