Запущено новий сайт «Суспільне Культура»

Нещодавно запрацював новий сайт суспільного мовника «Суспільне Культура», на якому можна прочитати новини і публікації про літературу, мистецтво, кіно і музику, дивитися онлайн телеканал «UA: Культура» і слухати радіо «Культура».

Із нового сайту «Суспільне Культура» можна перейти на платформу suspilne.radio, де доступне прослуховування онлайн радіо «Культура» та архіву програм, також є розклад програм. Проте на новому сайті немає телепрограми каналу «UA: Культура» і під час перегляду онлайн невідомо, що саме канал показує. 

На сайті є рубрики «Кіно», «Музика», «Мистецтво», «Література», «Кінокульт», «Концерти», «Програми», «Онлайн». Доступні категорії: «Театр», «Архітектура», «Дизайн».

Новини виходять під плашками «Україна і світ», «Останні новини» і «Новини каналу». 

Окрім свіжої інформації на сайт залили архів програм власного виробництва, документальні фільми та майже 50 ексклюзивних концертів. Зокрема, доступні три сезони кулінарно-літературного шоу «Енеїда», є всі випуски проєктів «Лекторій. Музика», «Лекторій. Література», «Лекторій. Поезія», «Берлінале на UA: Культура», «Різність і Рівність», документальні фільми власного виробництва, «Читання», проєкт про творчу молодь «На-Хі-Ба», «Дивацька історія України» і «Лайфхак українською».

Генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Тетяна Кисельчук сказала, щосайт «Суспільне Культура» буде об’єднувати національний та локальний культурний контент, а також телебачення, радіо та диджитал .

За її словми, з погляду розробки Суспільне Культура — це логічне продовження сайтів «Суспільне Новини» та «Суспільне Спорт». «Ми намагаємося бути доступними та комфортними для читачів, глядачів, слухачів Суспільного та розташовуємо всі наші медіаактиви в одному місці», – зазначила вона.

Виконавчий продюсер «UA: Культура» Лук’ян Галкін сказав, що на сайті «Суспільне Культура» будуть презентувати доробок програм і телеверсій концертів за роки праці Суспільного та висвітлювати події, які організовує команда каналу.

Джерело


Читайте також: В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на престижному європейському конкурсі (оновлено)

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на європейському конкурсі iJungle 2020 Illustration Awards. Альона Шостко отримала золото в номінації ...

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...

Гнучкість і готовність до змін: Віктор Штонда про книжковий ринок у 2020 році та його перспективи в 2021-му

Продовжуємо ділитись вижимкою інсайтів з доповідей спікерів онлайн-конференції «Інформоперація Різдво». Нагадаємо, під час конференції 17 експертів з різних галузей підсумовували ...

AFI Awards. Названо найкращі фільми та серіали 2020 року

Щорічно Американський інститут кіномистецтва, розташований в Лос-Анджелесі і заснований у 1967 році, називає найкращі фільми і серіали, що вийшли протягом ...

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва під назвою «Forever is our today». Організатори виставки ...