За межами екрана: про VR/AR, розробку та UX

Оскільки змішана реальність стає стандартною формою взаємодії, більшість загальноприйнятих методів управління цифровим контентом може залишитися в минулому. Що означає творити і працювати в просторі, який надає більший ступінь свободи користувачу і вимагає набагато більшої гнучкості від дизайнера?

Аліша Нейплс, CXO в Tin Drum (Chief Experience Officer, відповідальна за досвід від користування продуктами та послугами компанії), Immersive Experience дизайнер та коуч, відвідає KYIV MEDIA WEEK, щоб висвітлити тему VR/AR, дизайну та UX у галузі аудіовізуального контенту та запропонувати нове бачення цієї теми. Штучний інтелект, віртуальна реальність і машинне навчання відкривають нові способи взаємодії, ведення бізнесу і розуміння навколишнього світу. Віртуальна реальність поступово перетворюються з інновації ігрового світу в провідну технологію, а кіновиробництво є однією з тих галузей, що мають найбільший потенціал для застосування цих її інструментів.

Спікерка зробить прогноз щодо майбутнього світу, де віртуальна та доповнена реальність стають звичним явищем у житті та спілкуванні людей. У своїй презентації вона ознайомить аудиторію з потенціалом AR та VR і розповість про те, як вони можуть збагатити галузь аудіовізуального виробництва. Зокрема, вона згадає про загрози, що потенційно можуть виникнути у результаті використання цих технологій, залежно від ступеню їхнього впливу на органи чуття і психіку людини. Йтиметься і про етичні аспекти застосування цих інновацій, про соціальну відповідальність і гуманізм. Вона розповість про соціокультурні і психологічні аспекти використання VRі UXтехнологій для індивідуальної та групової взаємодії та про створення віртуальних спільнот.

Вона зазначає: «Ця інновація стосується не технологій, а того, що ці прориви роблять з нами, людьми, і зі світом, в якому ми живемо. Справа не втехнологічних проривах, а в непередбачуванихнаслідках, яківонинесуть за собою, адже саме ці наслідкизалишатимуться з нами ще довго після настання технологічного прориву».

Аліша Нейплс — дизайнерка Immersive Experience та коуч з більш ніж 20-річним досвідом роботи в галузі технологій та дизайну. На попередній посаді старшого директора з досвіду та взаємодіїу Magic Leap вона працювала над способами взаємодії VR та AR інтерфейсів. На теперішній посаді Chief Experience Officer в Tin Drum (студія із виробництва та розробки, що використовує об’ємні рухомі фотографії для створення презентацій, арт-перформансів, лекційта інсталяцій). Аліша бере участь в інноваційних та мистецьких проектах. Нещодавно вона співпрацювала з художницею Мариною Абрамович (Marina Abramović), керуючи сегментом її об’ємного художнього твору доповненої реальності «Життя» (THE LIFE). У вересні 2017 року Tin Drum презентувала прем’єру «Тартюф»(TARTUFFE), першого в світі об’ємного короткометражного фільм, який містить 15 об’ємно знятих персонажів.

Як міжнародний спікер, Аліша висвітлює складні теми дизайну майбутнього, освіти, інновацій, ролі жінок у техннологіях та досвіду у віртуальній ідоповненій реальності.

Основна філософія Аліши полягає в тому, що продукти є відображенням культур, в яких вони були створені. Трансформативні продукти, що здатні змінити реальність, потребують інвестицій для того, щоб в них максимально точно відбилися автентичні культурні особливості. Аліша прагне підвищити обізнаність про важливість досвіду розробки і дизайну, який дозволяє досягнутицілей у будь-якій реальності, яку б людина не обрала.

Презентація Аліші Нейплс «За межами екрана: про VR/AR, розробку та UX» відбудеться 17 вересня о 10:00 (конференц-зала Paris).

Більш детальна інформація – незабаром, слідкуйте за оновленнями на веб-сайті KMW та сторінці в Facebook.

Дев’ятий міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK відбудеться 16-19 вересня в готелі Hyatt Regency, Київ, Україна.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

Юлія Федів

Керівниця УКФ Юлія Федів: «Зміни неможливо запровадити, якщо в них не будуть зацікавлені безпосередні виконавці»

Керівниця УКФ (Український культурний фонд) Юлія Федів розповіла про те, як культурні та креативні індустрії країни пережили кризу та рухаються ...

Головна тема – кліматичні зміни: у Великобританії назвали Наукового фотографа року

Королівське фотографічне товариство назвало чотирьох переможців конкурсу, які отримали звання Наукового фотографа 2020 року.

Як монетизувати сайт у 2021 році

Як монетизувати сайт в 2021 році? Безкоштовний вебінар для паблішерів

17 лютого о 16.00 в Admixer Academy пройде безкоштовний вебінар «‎Як монетизувати сайт у 2021 році? Головні тренди, технології та ...

Створено Громадське об’єднання «Спілка концертної індустрії України» (СКІУ)

В умовах карантину івент-сфера та концертна галузь залишилися поза межею існування. Планувати діяльність, як раніше, працювати за добре знайомим алгоритмом ...