Вийшов тизер до мультфільму в стилі стоп-моушн анімації «Муніме»

«Муніме» — це історія в стилі стоп-моушн анімації про фантазійну подорож хлопчика Муніме і дитяче вміння сприймати реальність казково, яку дорослі з часом втрачають.

Муніме прокидається зранку і намагається розбудити своїх батьків. У цю мить увагу малого бешкетника привертає Сонячний Зайчик, і хлопчик вирішує його наздогнати. Так починається надзвичайна подорож Муніме квартирою з джунглями з кімнатних рослин, живим динозавром із іграшкового конструктора, каструлями-сумо та рибою-пральною машиною.

60 знімальних днів команда працювала над створенням цього 8-хвилинного анімаційного мультфільму у техніці покадрової анімації. Покадрова анімація відрізняється від комп’ютерної тим, що для однієї секунди створюється 24 окремих кадри, в кожному з яких необхідно фізично змінити положення тіла персонажа, його вираз обличчя та положення і стан всіх предметів, які оточують його та з якими він взаємодіє.

1 - Вийшов тизер до мультфільму в стилі стоп-моушн анімації «Муніме»

3 - Вийшов тизер до мультфільму в стилі стоп-моушн анімації «Муніме»

Режисер мультфільму Тіна AJ: «Зараз мультфільм “Муніме” на стадії постпродакшену. Студія Mountain Bear Production працює над замалюванням рігів, прорізанням фону. Паралельно були створені фони і дофотографовуються деталі, які потрібні для композитингу. Створення тизеру стало надзвичайним моментом, адже ми вперше побачили як буде відбуватись взаємодія реального персонажа та декорацій з намальованими і анімованами фонами. І це справжня магія».

Співрежисер та аніматор мультфільму Andrew AJ, розповів що мультфільм планують завершити вже цього року: «Основну частину мультфільму зняли в техніці лялькової покадрової анімації. У павільйоні побудували масивні декорації. Кастомна Motion Control система зробила живий рух камери. Фантазійний світ змоделювали з допомогою 3D та технологій з Game індустрії. Попереду ще великий етап зі створення емоцій Муніме, для якого буде використана класична мальована анімація. Запис звуків і музики. А на Муніме чекає фестивальне життя. Релізи у кінотеатрах і відео онлайн платформах. Переговори з Netflix i Amazon Prime про створення мультсеріалу. Плани у команди Наполеонівські. Бо мріяти — це не по-дитячому, а круто!».

Продюсер проекту Олександра Костіна додає, що перш за все важливо забезпечити проєкту фестивальний реліз та участь у вітчизняних та міжнародних анімаційних фестивалях. «Після завершення фестивальної дистрибуції плануємо здійснювати показ “Муніме” перед демонстрацією повнометражних анімаційних та сімейних ігрових фільмів. Окрім релізу мультфільму планується створення дитячої книги, а також створення іграшок із персонажами мультфільму. Та головною метою для нас є створення анімаційного серіалу на базі цієї історії».

Виробництвом мультфільму займалась анімаційна студія Happy Hippie Lab спільно з компанією Because Production.


Також читайте інтерв’ю з командою режисерів та продюсерів «Муніме»: про ідею, етапи реалізації та плани по монетизації проєкту. А також режисери мультфільму розповіли про особливості стоп-моушн анімації та дали поради початківцям у цій сфері.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine створили кампанію до Всесвітнього дня відповідального споживання пива

Аліна Паш, креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «не продавати, не наливати ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon завершено

Статистика KYIV MEDIA WEEK Global Marathon: 10-й ювілейний міжнародний медіафорум зібрав майже 3000 учасників із 52 країн світу! 14 вересня ...

«Мапа реновації»: у Києві створили онлайн-мапу із занедбаними пам’ятками архітектури й історії

У Києві створили онлайн-мапу із занедбаними будівлями «Мапа реновації». Зараз на мапі можна побачити розташування занедбаних пам’яток архітектури й історії лише Шевченківського району Києва. ...

Як створювалися номіновані на «Еммі-2020» вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.

KMW Special завершено

14 провідних медіаекспертів з усього світу обговорювали найактуальніші питання аудіовізуальної індустрії – ексклюзивно для глядачів KYIV MEDIA WEEK Special У ...