Вийшов тизер до мультфільму в стилі стоп-моушн анімації «Муніме»

«Муніме» — це історія в стилі стоп-моушн анімації про фантазійну подорож хлопчика Муніме і дитяче вміння сприймати реальність казково, яку дорослі з часом втрачають.

Муніме прокидається зранку і намагається розбудити своїх батьків. У цю мить увагу малого бешкетника привертає Сонячний Зайчик, і хлопчик вирішує його наздогнати. Так починається надзвичайна подорож Муніме квартирою з джунглями з кімнатних рослин, живим динозавром із іграшкового конструктора, каструлями-сумо та рибою-пральною машиною.

60 знімальних днів команда працювала над створенням цього 8-хвилинного анімаційного мультфільму у техніці покадрової анімації. Покадрова анімація відрізняється від комп’ютерної тим, що для однієї секунди створюється 24 окремих кадри, в кожному з яких необхідно фізично змінити положення тіла персонажа, його вираз обличчя та положення і стан всіх предметів, які оточують його та з якими він взаємодіє.

Вийшов тизер до мультфільму в стилі стоп-моушн анімації «Муніме»

Режисер мультфільму Тіна AJ: «Зараз мультфільм “Муніме” на стадії постпродакшену. Студія Mountain Bear Production працює над замалюванням рігів, прорізанням фону. Паралельно були створені фони і дофотографовуються деталі, які потрібні для композитингу. Створення тизеру стало надзвичайним моментом, адже ми вперше побачили як буде відбуватись взаємодія реального персонажа та декорацій з намальованими і анімованами фонами. І це справжня магія».

Співрежисер та аніматор мультфільму Andrew AJ, розповів що мультфільм планують завершити вже цього року: «Основну частину мультфільму зняли в техніці лялькової покадрової анімації. У павільйоні побудували масивні декорації. Кастомна Motion Control система зробила живий рух камери. Фантазійний світ змоделювали з допомогою 3D та технологій з Game індустрії. Попереду ще великий етап зі створення емоцій Муніме, для якого буде використана класична мальована анімація. Запис звуків і музики. А на Муніме чекає фестивальне життя. Релізи у кінотеатрах і відео онлайн платформах. Переговори з Netflix i Amazon Prime про створення мультсеріалу. Плани у команди Наполеонівські. Бо мріяти — це не по-дитячому, а круто!».

Продюсер проекту Олександра Костіна додає, що перш за все важливо забезпечити проєкту фестивальний реліз та участь у вітчизняних та міжнародних анімаційних фестивалях. «Після завершення фестивальної дистрибуції плануємо здійснювати показ “Муніме” перед демонстрацією повнометражних анімаційних та сімейних ігрових фільмів. Окрім релізу мультфільму планується створення дитячої книги, а також створення іграшок із персонажами мультфільму. Та головною метою для нас є створення анімаційного серіалу на базі цієї історії».

Виробництвом мультфільму займалась анімаційна студія Happy Hippie Lab спільно з компанією Because Production.


Також читайте інтерв’ю з командою режисерів та продюсерів «Муніме»: про ідею, етапи реалізації та плани по монетизації проєкту. А також режисери мультфільму розповіли про особливості стоп-моушн анімації та дали поради початківцям у цій сфері.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль креативності «Каннські Леви» 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності «Каннські Леви» оголосилили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн. Команда LIONS заявила, що офлайн-подія у ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...